Після скарги в прокуратуру Здолбунівський міський голова оприлюднив свої доходи

olshevskiy_fotoСайт  «ВСЕ» опублікував ряд оглядів про доходи керівників рівненських міст, районів та обласних очільників. Усі, в кого ми просили прозвітувати громаді про свої торішні зарплати, надали затребувану інформацію. Всі, окрім мерії міста Здолбунів. Отримавши декілька відписок від чиновників, ми попрохали втрутитися у цю справу прокуратуру Здолбунівського району.

Як на одній сесії отримати землю, надбавку і премії дивіться ТУТ

Недарма кажуть, що вода камінь точить. А коли Здолбунівська районна прокуратура взялася точити владу міста залізничників, останні знайшлися із відповіддю дуже швидко.

Останнім часом із без того до них прикута увага правоохоронців та громадськості. Адже на початку червня, як писали місцеві ЗМІ, заступник мера Здолбунова Олександр Палій, використовуючи свої службові повноваження, незаконно сприяв отриманню приватним підприємцем шести тисяч гривень за нібито надані консультаційні послуги із проведення тендерних процедур. Тоді  на чиновника наклали стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550 гривень з конфіскацією неправомірної вигоди. А органами прокуратури ініціювалося питання про звільнення корупціонера із займаної посади.

Так от, минулого тижня автор цих рядків отримав відповідь від Здолбунівської районної прокуратури наступного змісту:

З цього випливає, що районна прокуратура звернулася до міських чиновників із вимогою припинити порушувати  інформаційне законодавство. Вищезазначена відповідь була отримана автором цих рядків 2 липня, а вже 4-го числа надійшла відповідь від Здолбунівської міської ради із чіткими відповідями на чітко задані меру Здолбунова запитання. Питається, чи треба був цей «цирк», що тягнувся з травня по липень? Відповідь негативна. Сподіваємося, розуміння цього з’явиться й у наших чиновників.

Отож, міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський у 2012 році отримав зарплату, враховуючи  надбавки та премії, у сумі 89 723 гривні. Тобто на місяць в середньому мер отримував 7 477 гривень.

Міський голова Ігор Ольшевський отримав протягом 2012 року наступну премію:

Вищезгаданий заступник міського голови Олександр Палій торік мав  зарплату  – 74 898 гривень, враховуючи надбавки та премії (в середньому 6 241 гривню на місяць).

Заступник міського голови Олександр Палій отримав протягом 2012 року наступну премію:

Отож бачимо, що якщо дуже економити, родини мера Здолбунова та його заступника все ж без шматка хліба не залишаться. А отже, тепер громада може бути спокійною за те, що обрані ними керівники  дбатимуть про добробут кожного з них.

Олександр Поліщук, колаж сайт ВСЕ

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети