Після серії статей здолбунівська ДАІ відправилась полювати на автохамів

reid_dai (2)Правда, інспектор був лише один – Прончук Петро, зате з підмогою -двома активістами Здолбунівської сотні самооборони. З 7.30 до 10.30 суботнього дня відбувся рейд “Вихований водій”. Вулицями 8 Березня, Зелена інспектор разом із самооборонівцями підходили до водіїв, які припаркувались під дією знаку заборони стоянки та зупинки, а також які заїжджали на тротуар і перешкоджали руху пішоходів.

Місця ці були обрані саме на основі публікацій ЗС про автохамів.

Вся процедура спілкування була дуже чемною. Водіям роз’яснювали, що вони порушують, просили виправитись і більше не повторювати порушення. Дехто одразу виправлявся, дехто пояснював, чому так сталось, а хтось вносив свої пропозиції (відремонтувати дороги, прибрати воду з вулиці, організувати односторонній рух на ділянці біля ринку).reid_dai (6) reid_dai (5) reid_dai (4) reid_dai (3)

Вже незабаром автомобілі вишикувались у щось схоже на лінію, що дозволяла вільно рухатись і пішоходам, і автомобілям. Зрозуміла правила навіть коза :)

reid_dai (1) reid_dai (7)

Хто порушував однострій, до того одразу рушали інспектор та самооборонівці Святослав Тищенко та Олена Смірнова й виправляли ситуацію.reid_dai_1 (2) reid_dai_1 (3) reid_dai_1 (4)

Чергування-виховний процес у ручному режимі сьогодні був вдалим. Наскільки тривалий у часі – побачимо і розкажемо нашим читачам.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети