. Після серії статей здолбунівська ДАІ відправилась полювати на автохамів | Здолбунів City

Після серії статей здолбунівська ДАІ відправилась полювати на автохамів

reid_dai (2)Правда, інспектор був лише один – Прончук Петро, зате з підмогою -двома активістами Здолбунівської сотні самооборони. З 7.30 до 10.30 суботнього дня відбувся рейд “Вихований водій”. Вулицями 8 Березня, Зелена інспектор разом із самооборонівцями підходили до водіїв, які припаркувались під дією знаку заборони стоянки та зупинки, а також які заїжджали на тротуар і перешкоджали руху пішоходів.

Місця ці були обрані саме на основі публікацій ЗС про автохамів.

Вся процедура спілкування була дуже чемною. Водіям роз’яснювали, що вони порушують, просили виправитись і більше не повторювати порушення. Дехто одразу виправлявся, дехто пояснював, чому так сталось, а хтось вносив свої пропозиції (відремонтувати дороги, прибрати воду з вулиці, організувати односторонній рух на ділянці біля ринку).reid_dai (6) reid_dai (5) reid_dai (4) reid_dai (3)

Вже незабаром автомобілі вишикувались у щось схоже на лінію, що дозволяла вільно рухатись і пішоходам, і автомобілям. Зрозуміла правила навіть коза :)

reid_dai (1) reid_dai (7)

Хто порушував однострій, до того одразу рушали інспектор та самооборонівці Святослав Тищенко та Олена Смірнова й виправляли ситуацію.reid_dai_1 (2) reid_dai_1 (3) reid_dai_1 (4)

Чергування-виховний процес у ручному режимі сьогодні був вдалим. Наскільки тривалий у часі – побачимо і розкажемо нашим читачам.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Круть!

 • Олексій Козачок

  Хто пояснить тонкощі у встановленні та дотримання знаку “Рух заборонено” – круглий білий знак із червоним колом. Він трактується як: “Забороняється рух усіх транспортних засобів.”. Я розумію що потрібно добратись спецлужбам, ба, навіть без проблем можна по-людськи зрозуміти підвезення товару до торгових точок, але повне і систематичне нехтування цими знаками по вулиці Хмельницького (від БКЦ до Колібрісу) просто вибішує. На тротуарах стоять якісь бетонні надовби та, більш ніж впевнений, самовільно набудовані мансарди магазинчиків, і весело дивитись як мамаші намагаються пригати із калясками по бордюрам, адже і по дорозі спокійно не проїдеш і тротуари захаращені.

  • Андрій Вітрик

   Привила парковки порушені однозначно.
   Рух там дозволений.
   3.1 “Рух заборонено”. Забороняється рух усіх транспортних засобів у випадках, коли:
   початок пішохідної зони позначено знаком 5.33;
   дорога та (або) вулиця перебуває в аварійному стані і непридатна для руху транспортних засобів; у такому випадку обов’язково додатково встановлюється знак 3.43.

 • Олексій Козачок

  Пару фото навскидку про “паркуюсь де хочу”.

 • Укр. Залізняк

  Бесіда- це як профілактика але тільки після того як складено протокол про правопорушення.Даний працівник ДАІ порушив законодавство.Оскільки він несклав протоколи на порушників.В даному порушенні немає такого виду покарання як профбесіда.
  Нашого брата можна направити на вірний шлях тільки грошовим стягненням та ще можна в районних ЗМІ щотижня публікувати списки тих кого було оштрафовано та за що.Все інше як горохом об стіну.

 • Завжди потрібно намагатись поставити себе на місце водіїв. Особисто я не думаю, що вони настільки хамуваті люди – просто реально відсутні якісно облаштовані місця для парковки – така вже архітектура самого міста; + люди в більшості зайняті торгівлею, що потребує постійного руху, а можливості пішки проходити по 300 метрів туди й назад – морально немає. Тому, з метою максимального вирішення даної проблеми пропонується:

  – на тротуарах все ж таки виділити по два паркувальних місця з відповідним оформленням – нанесені яскравою фарбою лінії парковки (даний випадок в районі мінімаркета), а на бордюрах забетонувати спуски, щоб мамуськи з колясками вільно рухались;

  – розглянути територію колишнього здолбунівського заводу нестандартного обладнання, як таку, на якій можна розмістити значну кількість авто ззовні та всередині (заводські приміщення для токарних станків хоч і перебувають в ненайкращому стані, але захистити автомобілі від прямого впливу опадів здатні) – загалом, близько 50 авто поміститься спокійно; беручи незначну плату з водіїв, можна створити пару робочих місць для сторожів-охоронців, які працюватимуть по-змінно й матимуть мінімальний оклад та соцпакет.

  • Пан Костя завжди пропонує якісь рішення проблеми. Крім того, завжди по декілька варіантів. Щоб всі коменти були такі.

   • Здолбунівсіті

    От дійсно, коментарі із пропозиціями-це одне із найкращого що є у сайту!

   • А пан Дмитро так добре працює в неті, що аж щоки горять від заздрощів…

    Після того, як дорослі дядьки “лизнули” один одному в гарному сенсі цього слова, залишається основне питання – ДЕ ВЗЯТЬ ДЄНЄГ?

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама