Після публікації про ФАП у Новій Мощаниці на сайтах влади з’явились і селяни

Після нашого матеріалу про відкриття відремонтованого ФАПу у селі, де окрім облич чиновників, які перерізують стрічку, ні прізвища, ні обличчя жодного селянина, що долучився до ремонту, немає, на сайті Здолбунівської РДА сьогодні з’явилася (оновилася) нова інформація. Додалися нові фото, розширена інформація. А от цю ж подію висвітлив і сайт Здолбунівської районної ради, де дуже наочно можна побачити роль, відведену селянам – біля..хм, при церемонії перерізання стрічки начальством з району. І голова РДА до них..тилом.fap1

На сайті ради ми знаходимо й  текст, з якого нарешті зрозуміло, що й селян не забули:

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази фельдшерсько-акушерського пункту с. Нова Мощаниця оголосили Подяку Здолбунівської райдержадміністрації та Здолбунівської районної ради:
– Куцелі Леоніду Івановичу – завідувачу фельдшерсько-акушерським пунктом с. Нова Мощаниця;
– Татарин Надії Олександрівні- акушерці фельдшерсько-акушерського пункту с. Нова Мощаниця;
– Куцелі Надії Леонідівні – молодшій сестрі медичній фельдшерсько-акушерського пункту с. Нова Мощаниця;
– Грицану Сергію Олександровичу – жителю с. Нова Мощаниця;
– Шевчуку Василю Володимировичу – жителю с.Нова Мощаниця.

Заради справедливості  треба відмітити, що, напевне, ніхто нікого нікуди не розставляв, а кожен став там, де йому хотілося чи було комфортно, навіть на підсвідомому рівні, – і більшість учасників церемонії зібралася з іншої сторони ФАПу.

Ось так, спільними зусиллями й на сайтах влади нарешті з’явились ті, заради кого працює влада. Наступного разу чекаємо фоторепортаж, де об’єктом уваги будуть селяни й містяни. З прізвищами та іменами, можна без посад і чинів. Адже у соціальних ініціативах Президента йдеться, цитуємо : “Населення повинне мати якісні умови життя незалежно від місця проживання,”- зазначив голова райдержадміністрації Віталій Степанович на відкритті ФАПУ. А не про фоторепортажі чиновників, які перерізають стрічку селянам, що стоять біля туалету на задньому плані.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети