Пішохідні зони, ялинки та інші корисні цікавинки Прикарпаття для наших міст

Кожне нове місто, кожна нова громада дає можливість побачити, почути, відчути щось цікаве, корисне для себе, поділитися з іншими. Це корисна штука. От судіть самі, гуляє в наших групах, сайтах, наприклад обговорення питань “Ялинка і місто”, “Архітектура і історична та культурна спадщина”, “Безпека на пішохідній зоні у місті”, а тут є можливість просто проілюструвати як з цим є справи у інших містах. Після такої інформації здогадки заміняються на аргументи, а відповіді про можливість чи неможливість отримують своє підтвердження.

Отже, наші здолбунівські реалії.

А тепер Прикарпаття. Перебував там в рамках нового проекту, кому цікаво, деталі за посиланням.

Коломия, населення 60 тис. (спеціально наводжу ці цифри, щоб легше можна було приміряти на своє місто можливості)

Ялинка: вдень і вночі

Пішохідна зона

Яремча, населення 8 тис.

Ялинка

Гора “Слон”, яка зустрічає всіх одразу на автовокзалі. Собі гору ми не принесемо, просто гарно:)

Івано-Франківськ, населення 223 тис.

Ялинка

Пішохідна зона (стовпчики опускаються, коли є потреба проїхати аварійним службам чи медикам)

Як пропагують заміну вікон і дверей та ремонти в будівлях Франківська щоб не нашкодити архітектурі та історичному вигляду. Просто на вулиці. Стійки з роз’ясненнями і фото як це робиться.

Долина, населення 20 тис.

Профілактика порушень правил благоустрою. Здійснює спеціально створена інспекція. І патрулюють місто на брендованих авто.

Мене особисто дуже вразив цей знак. Філософський знак для паркування. Дуже дієво?! Прочитайте надпис.

Висновки:

1)  Пішохідні зони МОЖНА зробити так, щоб або регулювався заїзд через систему шлагбаумну і платну або через систему обмежуючих стовпчиків. Там справді НЕМАЄ авто на цих стометрівках. Вони зупиняються і розвантажуються на прилеглих вулицях і довозять свій товар до крамниць щоденно але на візках.

2) Ялинки бувають гарними і вночі та вдень. І руки у тих, хто їх наряджав прямі та вправні. Як і прикраси поруч.

3) З порушниками правил благоустрою можуть боротися не лише громадські патрулі волонтерів, а й сама міська влада.

4) Архітектурний стиль та історичні будівлі можна ремонтувати і при цьому не завдавати непоправних збитків для образу міста.

Треба лише хотіти це робити.

Микола Орлов, депутата Здолбунівської міської ради

З наступаючим Новим Роком та різдвяними святами!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети