. Пішохідні зони, ялинки та інші корисні цікавинки Прикарпаття для наших міст | Здолбунів City

Пішохідні зони, ялинки та інші корисні цікавинки Прикарпаття для наших міст

Кожне нове місто, кожна нова громада дає можливість побачити, почути, відчути щось цікаве, корисне для себе, поділитися з іншими. Це корисна штука. От судіть самі, гуляє в наших групах, сайтах, наприклад обговорення питань “Ялинка і місто”, “Архітектура і історична та культурна спадщина”, “Безпека на пішохідній зоні у місті”, а тут є можливість просто проілюструвати як з цим є справи у інших містах. Після такої інформації здогадки заміняються на аргументи, а відповіді про можливість чи неможливість отримують своє підтвердження.

Отже, наші здолбунівські реалії.

А тепер Прикарпаття. Перебував там в рамках нового проекту, кому цікаво, деталі за посиланням.

Коломия, населення 60 тис. (спеціально наводжу ці цифри, щоб легше можна було приміряти на своє місто можливості)

Ялинка: вдень і вночі

Пішохідна зона

Яремча, населення 8 тис.

Ялинка

Гора “Слон”, яка зустрічає всіх одразу на автовокзалі. Собі гору ми не принесемо, просто гарно:)

Івано-Франківськ, населення 223 тис.

Ялинка

Пішохідна зона (стовпчики опускаються, коли є потреба проїхати аварійним службам чи медикам)

Як пропагують заміну вікон і дверей та ремонти в будівлях Франківська щоб не нашкодити архітектурі та історичному вигляду. Просто на вулиці. Стійки з роз’ясненнями і фото як це робиться.

Долина, населення 20 тис.

Профілактика порушень правил благоустрою. Здійснює спеціально створена інспекція. І патрулюють місто на брендованих авто.

Мене особисто дуже вразив цей знак. Філософський знак для паркування. Дуже дієво?! Прочитайте надпис.

Висновки:

1)  Пішохідні зони МОЖНА зробити так, щоб або регулювався заїзд через систему шлагбаумну і платну або через систему обмежуючих стовпчиків. Там справді НЕМАЄ авто на цих стометрівках. Вони зупиняються і розвантажуються на прилеглих вулицях і довозять свій товар до крамниць щоденно але на візках.

2) Ялинки бувають гарними і вночі та вдень. І руки у тих, хто їх наряджав прямі та вправні. Як і прикраси поруч.

3) З порушниками правил благоустрою можуть боротися не лише громадські патрулі волонтерів, а й сама міська влада.

4) Архітектурний стиль та історичні будівлі можна ремонтувати і при цьому не завдавати непоправних збитків для образу міста.

Треба лише хотіти це робити.

Микола Орлов, депутата Здолбунівської міської ради

З наступаючим Новим Роком та різдвяними святами!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7 голос (а, ів), середній бал: 4,43 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Alex

  Фотозвіт це добре, видно як живуть інші міста. Проте щоб цей фотозвіт так і не залишився просто фотозвітом на сайті, потрібно просувати вищеописані ідеї в міській раді Здолбунова. Автор матеріалів якраз є депутатом міськради, тому широка громадськість Здолбунова надіється, в проміжках між поїздками Україною, ідеї та фото автора будуть презентовані в міськраді з відповідними аргументами, спільно мали б бути розроблені розрахунки, скоригований бюджет – тоді ми не просто будемо читати і заздрити “як у інших”, а й втілювати це все у життя.

  • Здолбунівсіті

   Щоб ідея ставала реальністю потрібно більше ніж ланцюжок “запропонував в міській раді і зробили”. Тут описано як є в інших містах. Якщо це цікаво і потрібно нашому місту то а)в міській раді теж вміють читати і рахувати б)здолбунівчани мають висловлювати підтримку чи апелювати і дискутувати, що і було зроблено у коментарі(підтримка) в)інші колеги депутати мають змогу підтримувати ідеї та рішення, зважаючи на власну їх оцінку (підтримку доцільності чи ні). Що і як зроблено у Здолбунові за ініціативою депутата написано як у його звіті http://zdolbunivcity.net/zvit-deputata-pro-rik-roboty-2/ (готові як і у попередні роки опублікувати і звіти інших депутатів, та щось не присилають) і відмічено 5 разів у публічному звіті міського голови.

 • Disqus

  Саме головне вишвирнути з міської ради бариг, зачистити її і заселити амбіційною молоддю яка за рік з міста зробить лялечку. Старих протрухлих бариг які нахапались чого могли а пуза у двері не влазять мають піти якщо не до тюрми то на смітник істрорії, а їх ще в управлінні містом багато та й серед депутатів достатньо. Вийдіть на центральний ринок міста у лакових черевиках пани бариги а не по супермаркетах закупаєтесь, цей свинюшник чи я його називаю хлів з якого ви добре наживаєтесь є центральним ринком, серцем міста. Часом бачу як туристи ниприклад були німці щось купували то просто гидко на то усе дивилися з огидою. Проте барига його власник чи керовнік цього хліва за десяток років своє підприємство може раз оглянув а може і ні а за оренду вправно грошики збирають.

  • Alex

   Щодо ринку – погоджуюся. Просто огидне місце, де десятиліттями нічого не змінювалося і не ремонтувалося, водночас орендар ринку не забуває регулярно збирати плату з підприємців, які на ньому торгують. Зрозуміло, що місто віддало ринок в оренду, але ж і підтримувати ринок у належному стані варто. Можна зробити порівняльну фотосесію по ринках інших районів нашії області, але здолбунівський ринок точно найзанедбаніший з усіх інших. Де-не-де клаптики асфальту ще з радянських часів, більшість ринку незаасфальтована, великі калюжі через відсутню систему зливу, маса грязюки – все це робить похід на ринок певним екстримом. До прикладу, в Острозі підходи до ринку взагалі бруківкою викладені – разючий контраст з нашим ринком.
   От як вплинути на мера, щоб ініціював перегляд договору з теперішнім орендарем? Або орендар конкретно модернізує ринок, або ж оренда розривається і шукається інший власник, який зможе виправити ситуацію. Так чинить справжній господар міста, якщо вже він хоче називати себе дійсно господарем, а не так як у нас – робити щорічний звіт перед керівниками бюджетних установ і не мати (або ж не хотіти мати) вплив на ситуацію в місті.

   • Ганна

    Ну Ви сказанули… Ну як голова міської ради може вплинути на господаря ринків і багатьох інших підприємств району – голову районної ради, ще й представника наймасовішої партії в районі “Батьківщини”? Ви ходили на вибори? Вибрали? Маєте.

    • Alex

     Зараз ми говоримо про ринок. Елементарно може вплинути, ринок в комунальній власності міста, так що було б бажання. Те ж саме з несанкціонованою торгівлею на тротуарі біля ринку і біля “Півдня”. На рахунок виборів – а було з кого вибирати? Останні вибори це був вибір “кращого з гірших”. Тому так і живемо зараз.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама