Підвищені пенсії та зарплатні виплатять на початку жовтня

1403177309_1373069554_e66d9d4464a2f331f02390f25be3b463.0З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. Тому підвищені заробітні платні для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Минулого тижня Парламент конституційною більшістю підтримав законопроект Уряду України щодо підвищення заробітних плат і пенсій.
«Середній розмір такого підвищення становить від 13 до 19 відсотків. 19 відсотків – для платні висококваліфікованих працівників, 13 – пенсіонерів», – повідомив він.
«Доплата до пенсії, яка нараховується з 1 вересня поточного року, буде здійснена в жовтні. З 4 жовтня українські пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень», – наголосив Арсеній Яценюк.
Щодо працівників бюджетної сфери, Глава Уряду нагадав, що вони вже отримали авансові виплати: «Тому підвищені заробітні платні для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня».
«Центральний бюджет дає свою суму коштів, місцеві бюджети мають також необхідну суму коштів для забезпечення 100-відсоткової виплати всіх підвищених соціальних стандартів», – підкреслив Глава Уряду. 
Окрім того, Верховна Рада конституційною більшістю голосів підтримала план реструктуризації і списання боргів, запропонований Урядом. Це дає можливість Україні списати 3,6 мільярда доларів боргів перед приватними кредиторами, зекономити близько 5 мільярдів доларів на виплаті процентів до 2040 року і не виплачувати тіло кредиту протягом найближчих чотирьох років.

03ПРЕДВЫБОРНЫЕ-ОБЕЩАНИЯВід ЗС: це будь-що, але не ефективна економіка. Як можна оголошувати рішення і спиратись на кошти місцевих бюджетів. А може ті місцеві бюджети своїх дірок мають повно, а може в тому бюджеті щось має бути і не лише на зарплату. Давайте вже всі виплати заборонимо і залишимо лише пенсії і зарплати. І до того ж, перш ніж піднімати зарплату вчителю і медику може все таки освітню і медичну субвенцію повернули їм, а не чергову СВОЮ обіцянку за НАШ кошт!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети