Підвальна сесія

страусКулуарність понад усе! Здолбунівська міська рада вкотре таємниче провела сесію міської ради на якій прийняла важливі рішення не даючи навіть теоретичного шансу громаді, яка обрала цю владу, ознайомитись із проектами рішень і прийняти участь у процесі прийняття бюджету і програм за якими буде жити місто у 2015 році.

Тривають так звані бюджетні сесії по всій Україні. З багатьма порушеннями і зауваженнями до них. Стосовно термінів оприлюднення проектів рішень по бюджетам і місцевим програмам, що будуть фінансуватися із нього, обговорень проектів рішень, затверджень.

Рівненська обласна рада прийняла бюджет, Здолбунівська районна рада вчора теж ухвалила свій кошторис.

Теж не бездоганний і зовсім не на розвиток, а так щоб не вмерти з голоду, проте який вже є, а проектів його було аж два. Один від райради, оприлюднений, обговорений із депутатами, експрес-проаналізований і на сайті ЗС, другий від адміністрації, теж оприлюднений але значно більш кулуарний. Принаймні там було з чого вибирати, про що дискутувати.порядок денний

Сьогодні, виявляється, відбувалась сесія Здолбунівської міської ради.

страус-людинаЖодного оголошення про те, що вона буде відбуватися, про засідання комісій, які будуть розглядати питання порядку денного, не кажучи вже про якійсь натяк на громадські обговорення і консультації. Глухо як в танку, чи то підвалі.

Ми зробили інформаційний запит і теж отримали інформацію, що станом на 20.01 жодного проекту ні бюджету ні програм цільового фінансування у міській раді ще немає.

Оголошення, єдине, що ми знайшли, про проведення сесії, було серед розпоряджень міського голови і в ньому наводиться перелік питань порядку денного. Ви гляньте, сьогодні,  депутати, які напевне по телефону були зібрані у міську раду, прийняли гамузом і податки і програми і бюджет. ВСЕ, чим житиме місто протягом 2015 року. Про самі рішення згодом, там теж є на цілий матеріал інформації. А поки про те як міська рада ховає сесії та рішення від здолбунівчан.програми бюджет_відповідь

Повне ігнорування городян, громадських організацій, експертів вкотре демонструє міський голова і його адміністрація, які не бажають чути нікого окрім себе і депутатів.

Це називається прозорість, публічність і підзвітність міської влади??!! І не треба посилатись на короткі терміни, важливість прийняття рішень, які потім можна переглядати і змінювати. Одразу треба робити нормально і з думкою про здолбунівчан. Якщо складно – то складно всім. Поділіться цим із мешканцями і вони вас зрозуміють швидше, ніж будуть здогадуватись про причини такої таємничості.

Ми констатуємо, що так проводити сесії – не демократично, а  Здолбунівська міська рада – не закритий, кулуарний клуб міського голови Ігоря Ольшевського, а загально обраний орган влади. Здолбунівчани були позбавлені навіть найменшої можливості побачити проекти рішень і внести свої пропозиції до них. Проекти рішень ніде не оприлюднені, громадських обговорень не було.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети