Підсумки 23-го зимового чемпіонату з міні-футболу у Здолбунові
23-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ
ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2018 РОКУ
Підсумки турніру. Найкраща із здолбунівських команд – лише п’ята на домашньому турнірі, весь п’єдестал – рівненські команди. Про те як відбувався фінал можна прочитати тут:http://zdolbunivcity.net/vyznachyvsia-peremozhets-23-ho-zymovoho-chempionatu-z-mini-futbolu-u-zdolbunovi/
13 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ) |
Ліга «D» |
Матч №89 (малий фінал) «Хаос» (Богдашів) – «Експрес-Депо» (Здолбунів) 5:0 т.р. |
Команда «Експрес-Депо» на гру не з’явилась |
Матч №90 (фінал) FC «Germania-2» (Квасилів) – «Інтеркарс» (Рівне) 1:2 |
Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Присяжнюк Володимир (Здолбунів) |
Забиті м’ячі: Бондаренко Олесандр (1) (FC «Germania-2») – |
Семенюк Богдан (1), Баланчик Михайло (1) (обоє-«Інтеркарс») |
Попередження: Оніщук Юрій (FC «Germania-2») – Поліщук Назар, Баланчик Михайло (обоє-«Інтеркарс») |
Ліга «С» |
Матч №91 (малий фінал) «Галактікос» (Здолбунів) – «Здолбунів-База» (Здолбунів) 5:0 |
Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Гудима Олег (Здолбунів) |
Забиті м’ячі: Сондак Юрій (2), Жилінський Максим (2), Загривий Сергій (1) (всі-«Галактікос») |
Попередження: Ляшук Володимир («Галактікос») |
Матч №92 (фінал) «Будкомфорт» (Здолбунів) – «Локомотив» (Здолбунів) 4:3 |
Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів) |
Забиті м’ячі: Глаз Володимир (2), Цілюков Роман (1), Хомончак Володимир (1) (всі-«Будкомфорт») – |
Щенін Микола (2), Сіліхін Павло (1) (обоє-«Локомотив») |
Ліга «В» |
Матч №93 (малий фінал) «Експрес-Ветерани» (Здолбунів) – «Альянс» (Рівне) 4:8 |
Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Присяжнюк Володимир (Здолбунів) |
Забиті м’ячі: Гриценко Юрій (2), Савченко Олександр (2) (обоє-«Експрес-Ветерани») – Хоровець Дмитро (4), |
Безбородов Вадим (1), Козяр Андрій (1), Кривко Олександр (2) (всі-«Альянс») |
Матч №94 (фінал) ФК «Академіка» (Здолбунів) – «Сатурн» (Дядьковичі) 5:7 |
Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів) |
Забиті м’ячі: Годлевський Вадим (1), Горчак Святослав (2), Франчук Богдан (1), Парух Дмитро (1) |
(всі-ФК «Академіка») – Берташ Тарас (1), Юхименко Олег (3), Ларіонов Олександр (3) (всі-«Сатурн») |
Попередження: Ткач Валерій, Парух Дмитро (обоє-ФК «Академіка») – |
Букайло Юрій, Юхименко Олег, Ларіонов Олександр (всі-«Сатурн») |
матч за 3-є місце |
Матч №95 ФК «Петрус» (Рівне) – FC «Germania» (Кайзер) 2:8 |
Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів) |
Забиті м’ячі: Лозян Вадим (1), Гаврилюк Вадим (1) (обоє-ФК «Петрус») – Вознюк Дмитро (2), |
Луцюк Дмитро (2), Гайдук Володимир (2), Богданов Віталій (1), Гергелюк Олександр (1) (всі-FC«Germania») |
Попередження: |
Фінал |
Матч №96 «Танчик» (Рівне) – «Ребелс» (Рівне) 7:4 |
Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ) |
Забиті м’ячі: Газицький Віктор (4), Фокін Микола (1), Наумець Андрій (1) (всі-«Танчик») – |
Ситник Дмитро (1), Савчук Богдан (1), Баранов Дмитро (1), Дармовіс Павло (1АГ), Прислупський Тарас (1) |
(всі-«Ребелс») |
Попередження: Газицький Віктор, Трофімчук Михайло (обоє-«Танчик») – |
Ситник Дмитро, Прислупський Тарас (обоє-«Ребелс») |
Вилучення: Ситник Дмитро («Ребелс») – друге попередження у грі |
В 96 матчах командами забито 821 м’яч, що становить 8,55 гола за гру.
13 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ) | ||
Ліга «D» | ||
89 | 11.00 | малий фінал
Хаос – Експрес-Депо 5:0 т.р. |
90 | 11.50 | фінал
FC Germania-2 – Інтеркарс 1:2 |
Ліга «С» | ||
91 | 12.40 | малий фінал
Галактікос – Здолбунів-База 5:0 |
92 | 13.30 | фінал
Будкомфорт – Локомотив 4:3 |
Ліга «В» | ||
93 | 14.20 | малий фінал
Експрес-Ветерани – Альянс 4:8 |
94 | 15.10 | фінал
ФК Академіка – Сатурн 5:7 |
матч за 3-є місце | ||
95 | 16.00 | ФК Петрус – FC Germania
2:8 |
Фінал | ||
96 | 16.50 | Танчик – Ребелс
7:4 |
1/8 1/4 1/2 ФІНАЛ
БУДКОМФОРТ | |||
(Здолбунів) | |||
3:5 | ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ | ||
ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ | (Здолбунів) | ||
(Здолбунів) | |||
1:6 | |||
ФК ПЕТРУС (Рівне) | ФК ПЕТРУС (Рівне) | ||
6:1 | ФК ПЕТРУС (Рівне) | ||
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК | |||
(Глинськ) | |||
4:4 п/п 5:6 | |||
ТАНЧИК (Рівне) | ТАНЧИК (Рівне) | ||
0:0 п/п 7:6 | ТАНЧИК (Рівне) | ||
ГАЛАКТІКОС(Здолбунів) | |||
3:1 | ТАНЧИК (Рівне) | ||
ФК АКАДЕМІКА | |||
(Здолбунів) | |||
3:2 | ФК АКАДЕМІКА | ||
(Здолбунів) | |||
BENNY HILL(Здолбунів) | |||
7:4 | |||
АЛЬЯНС (Рівне) | |||
2:2 п/п 6:5 | АЛЬЯНС (Рівне) | ||
ЗДОЛБУНІВ-БАЗА | |||
(Здолбунів) | |||
0:3 | |||
FC GERMANIA(Кайзер) | FC GERMANIA(Кайзер) | ||
5:0 | FC GERMANIA(Кайзер) | ||
УХ (Дубно) | |||
1:6 | РЕБЕЛС (Рівне) | ||
РЕБЕЛС (Рівне) | |||
4:1 | РЕБЕЛС (Рівне) | ||
ЛОКОМОТИВ | |||
(Здолбунів) | |||
6:5 | РЕБЕЛС (Рівне) | ||
САТУРН (Дядьковичі) | |||
8:2 | САТУРН (Дядьковичі) | ||
ЗІРКА (Квасилів) | |||
Матч за 3-є місце | |||
ФК ПЕТРУС (Рівне) | 2:8 | FC GERMANIA(Кайзер) |
Ліга «В»
ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ | програвші | переможці |
(Здолбунів) | ||
1:5 | ||
ФК АКАДЕМІКА | ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ | ФК АКАДЕМІКА |
(Здолбунів) | (Здолбунів) | (Здолбунів) |
4:8 | 5:7 | |
АЛЬЯНС (Рівне) | ||
2:4 | АЛЬЯНС (Рівне) | САТУРН (Дядьковичі) |
САТУРН (Дядьковичі) |
Ліга «С»
БУДКОМФОРТ | програвші | переможці | |
(Здолбунів) | |||
8:0 | |||
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК | БУДКОМФОРТ | ||
(Глинськ) | (Здолбунів) | ||
10:3 | ГАЛАКТІКОС(Здолбунів) | БУДКОМФОРТ | |
ГАЛАКТІКОС(Здолбунів) | (Здолбунів) | ||
4:2 | ГАЛАКТІКОС(Здолбунів) | ||
BENNY HILL(Здолбунів) | |||
5:0 | 4:3 | ||
ЗДОЛБУНІВ-БАЗА | |||
(Здолбунів) | |||
5:0 т.р. | ЗДОЛБУНІВ-БАЗА | ||
УХ (Дубно) | (Здолбунів) | ЗДОЛБУНІВ-БАЗА | ЛОКОМОТИВ |
(Здолбунів) | (Здолбунів) | ||
1:4 | |||
ЛОКОМОТИВ | ЛОКОМОТИВ | ||
(Здолбунів) | (Здолбунів) | ||
18:2 | |||
ЗІРКА (Квасилів) |
Ліга «С» (за 13-16 місця)
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК | за 13-14 | за 15-16 |
(Глинськ) | ||
п/п -:+ | ||
BENNY HILL (Здолбунів) | АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК | |
BENNY HILL (Здолбунів) | (Глинськ) | |
п/п +-:- | п/п +-:- | |
УХ (Дубно) | ||
п/п -:+ | ЗІРКА (Квасилів) | УХ (Дубно) |
ЗІРКА (Квасилів) |
Ліга «D»
ЗЛАГОДА (Шпаків) | програвші | переможці | |
3:9 | FC GERMANIA-2 | ||
FC GERMANIA-2 | (Квасилів) | ||
(Квасилів) | |||
4:2 | |||
ХАОС (Богдашів) | ХАОС (Богдашів) | FC GERMANIA-2 | |
(Квасилів) | |||
8:3 | ХАОС (Богдашів) | ||
ФК ФОРВАРД | |||
(П’ятигори) | |||
5:0 т.р. | 1:2 | ||
ІНТЕРКАРС (Рівне) | |||
3:3 п/п 3:1 | |||
КАЛІФОРНІЯ | ІНТЕРКАРС (Рівне) | ||
(П’ятигори-Орестів) | ЕКСПРЕС-ДЕПО | ||
9:3 | (Здолбунів) | ІНТЕРКАРС (Рівне) | |
ХЕМП-01 (Здолбунів) | |||
ЕКСПРЕС-ДЕПО | |||
1:3 | (Здолбунів) | ||
ЕКСПРЕС-ДЕПО | |||
(Здолбунів) |
Ліга «D» (за 21–24 місця)
за 21-22 | за 23-24 | |
ЗЛАГОДА (Шпаків) | ||
п/п -:+ | ||
ФК ФОРВАРД | ФК ФОРВАРД | ЗЛАГОДА (Шпаків) |
(П’ятигори) | (П’ятигори) | |
п/п -:+ | ||
п/п -:+ | ||
КАЛІФОРНІЯ | КАЛІФОРНІЯ | |
(П’ятигори-Орестів) | ХЕМП-01 (Здолбунів) | (П’ятигори-Орестів) |
п/п -:+ | ||
ХЕМП-01 (Здолбунів) |
ПІДСУМКОВЕ РОЗТАШУВАННЯ КОМАНД:
- ТАНЧИК (Рівне)
- РЕБЕЛС (Рівне)
- FC GERMANIA (Кайзер)
- ФК ПЕТРУС (Рівне)
- САТУРН (Дядьковичі)
- ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)
- АЛЬЯНС (Рівне)
- ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів)
- БУДКОМФОРТ (Здолбунів)
- ЛОКОМОТИВ (Здолбунів)
- ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)
- ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів)
- BENNY HILL (Здолбунів)
- ЗІРКА (Квасилів)
- АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ)
- УХ (Дубно)
- ІНТЕРКАРС (Рівне)
- FC GERMANIA-2 (Квасилів)
- ХАОС (Богдашів)
- ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів)
- ХЕМП-01 (Здолбунів)
- ФК ФОРВАРД (П’ятигори)
- КАЛІФОРНІЯ (П’ятигори-Орестів)
- ЗЛАГОДА (Шпаків)
Нагороджувальна атрибутика:
Ліга «D» |
КАЛІФОРНІЯ (П’ятигори-Орестів): Кубок – за участь
Мельник Тарас – бомбардир команди Андрущак Григорій – молода надія команди |
ЗЛАГОДА (Шпаків): Кубок – за участь
Овдіюк Дмитро – бомбардир команди Денисюк В’ячеслав – кращий гравець команди |
FC GERMANIA-2 (Квасилів): Кубок – учасник фіналу ліги «D»
Шевчук Віталій – кращий гравець команди Ярута Володимир Володимирович – наймолодший вболівальник |
ІНТЕРКАРС (Рівне): Кубок – переможець ліги «D»
Поліщук Назар – кращий гравець команди Колаковський Андрій – згуртованість команди |
ХАОС (Богдашів): Кубок – переможець малого фіналу ліги «D»
Скорий Олександр – кращий гравець команди Тишкун Вадим – темп команди |
ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів): Кубок – учасник малого фіналу ліги «D»
Демедюк Володимир – кращий гравець команди Мозоль Сергій – швидкість команди |
ХЕМП-01 (Здолбунів): Кубок – за участь
Губеня Ігор – кращий гравець команди Ковальчук Олександр – приз «Згуртованість команди» |
ФК ФОРВАРД (П’ятигори): Кубок – за участь
Ціцюра Петро – бомбардир команди Лампіка Михайло – за найшвидший гол на груповому етапі |
Кращий бомардир ліги «D»: Ціцюра Петро – ФК ФОРВАРД (П’ятигори) |
Ліга «С» |
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ): Кубок – за участь
Цибульський Олександр – згуртованість команди Шолудько Роман – оборонний рубіж |
BENNY HILL (Здолбунів): Кубок – за участь
Макарчук Олександр – бомбардир команди Пушик Владислав – надійність команди |
УХ (Дубно): Кубок – за участь
Харчук Валентин – молода надія Приндета Віталій – за професійність |
ЗІРКА (Квасилів): Кубок – за участь
Нікіфоров Дмитро – кращий гравець команди Пограничний Олег – кращий захисник команди |
ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів): Кубок – учасник малого фіналу ліги «С»
Гуменюк Максим – кращий гравець команди Півко Олександр – за професійність |
ГАЛАКТІКОС (Здолбунів): Кубок – переможець малого фіналу ліги «С»
Загривий Сергій – кращий гравець команди Ляшук Володимир – за згуртованість команди |
БУДКОМФОРТ (Здолбунів): Кубок – переможець ліги «С»
Цілюков Роман – кращий гравець команди Соборський Олександр – за багаторічну сталу |
ЛОКОМОТИВ (Здолбунів): Кубок – учасник фіналу ліги «С»
Довгалець Дмитро – кращий гравець команди Довгалець Олександр Л. – за багаторічний життєвий професіоналізм |
Кращий бомардир ліги «С»: Цілюков Роман – БУДКОМФОРТ (Здолбунів)
|
Ліга «В» |
ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів): Кубок – учасник малого фіналу ліги «В»
Власюк Володимир – неповторна індивідуальність Гриценко Юрій – азарт команди |
АЛЬЯНС (Рівне): Кубок – переможець малого фіналу ліги «В»
Кривко Олександр – кращий гравець команди Козяр Андрій – футбольне мислення |
ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів): Кубок – учасник фіналу ліги «В»
Парух Дмитро – за свій стиль Горчак Святослав – надійне майбутнє |
САТУРН (Дядьковичі): Кубок – переможець ліги «В»
Букайло Юрій – надійний тил Берташ Тарас – за стабільність |
Кращий бомардир ліги «В»: Юхименко Олег – САТУРН (Дядьковичі) |
Ліга «1-4 місця» |
ФК ПЕТРУС (Рівне): Кубок – за 4-е місце
Ткачук Володимир – приз за емоційність Любар Олександр – за легкість виконання |
FC GERMANIA (Кайзер): Кубок – за 3-є місце
Коляда Микола – кращий гравець команди Кособуцький Юрій – за надійність |
ТАНЧИК (Рівне): Кубок – ЧЕМПІОН
Чикалюк Сергій – за стабільність Конюх Кирил – за мудрість дій |
РЕБЕЛС (Рівне): Кубок – за 2-е місце
Чемерис Павло – за неповторність Стельмащук Тарас – за непохитність |
Загальні командні та індивідуальні кубки: |
Кращі бомбардири : 1. Сондак Володимир – РЕБЕЛС (Рівне)
2. Коляда Микола – FC GERMANIA (Кайзер) 3. Ткачук Володимир – ФК ПЕТРУС (Рівне) |
Кащий воротар: Грилюк Микола – ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів) |
Кращий гравець: Фокін Микола – ТАНЧИК (Рівне) |
Найкорисніший гравець: Оксенюк Андрій – FC GERMANIA (Кайзер)
|
Найрізноплановий гравець: Прислупський Тарас – РЕБЕЛС (Рівне)
|
Найекстравагантніший гравець: Газицький Віктор – ТАНЧИК (Рівне) |
Юнга чемпіонату: Ющук Станіслав |
Адміністратор Чемпіонату: Куляша Руслан |
Пам’ятні медалі за сумлінність до праці: Фещук Андрій, Демчук Василь, Матеюк Ігор, Барановський Олексій |
Кубок толерантності: FC GERMANIA (Кайзер) |
Останній рубіж: Кузьмицький Олександр – ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів) |
Приз глядацьких симпатій: РЕБЕЛС (Рівне) |
Прогрес року: ФК ПЕТРУС (Рівне) |
Вдалий дебют: САТУРН (Дядьковичі) |
Багаторічна стабільність: FC GERMANIA (Кайзер) |
Жага до перемоги: ТАНЧИК (Рівне) |
Гроза авторитетів: АЛЬЯНС (Рівне) |
Наполеливість: ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів) |
Наймолодший гравець: Газицький Дмитро – ТАНЧИК (Рівне) |
Кращий в команді: Наумець Андрій – ТАНЧИК (Рівне) |
Інформаційний партнер : Здолбунів-сіті |
Генеральний партнер : Гера |
Професійний партнер: МААNS |
За 1-8 місця командам вручені комплекти медалей по 16 штук в кожному |
Від компанії Гера кожний гравець отримав фото-банер своєї команди, а також в окремих номінаціях від Гера були вручені призи
Здолбунівська РФФ |
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.