Підставний здолбунівський директор завдав збитків на 2,5 мільйони

Слідчим управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Рівненській області закінчено досудове розслідування за фактом здійснення фіктивного підприємництва двома суб’єктами господарювання – юридичними особами, які зареєстровані на території Здолбунівського району.

Досудовим розслідуванням встановлено, що гр. С, погодившись на роль підставного директора цих підприємств, виступив виконавцем у фіктивному підприємництві та вчинив злочин, передбачений законодавством України.

В ході здійснення протиправної діяльності вказаний громадянин підробляв фінансово – господарські документи, відображаючи у них дані про фіктивні взаєморозрахунки, вносив неправдиві відомості до офіційної звітності, яку в подальшому подавав до ДПІ та управління Пенсійного фонду.

Загальна сума завданих державі збитків від вказаних дій склала понад 2,5 мільйони гривень.

Всі незаконні оборудки організаторів фіктивного підприємництва знайшли своє відображення у обвинувальному акті, який направлено до суду.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Рівненській області.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети