Підробили документи на дітей – і в “Артек”

У ході прокурорських перевірок виявлено факти порушення законодавства при направленні дітей органами влади до дитячих центрів відпочинку та оздоровлення.

Зокрема, усупереч вимогам Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей у дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія», затвердженого постановою Уряду України від 04.02.2009 року, за бюджетними путівками до цих установ замість дітей пільгових категорій направлялися діти, які не мають такого права.

Так, відділом у справах молоді Рівненської районної державної адміністрації за заявою батьків до УДЦ «Молода гвардія» направлена дитина-сирота, хоча у 2000 році вона втратила цей статус у зв’язку із її усиновленням. Прокуратурою району на усунення порушень внесено подання з вимогою вжити заходів до повернення коштів у розмірі більш як 3,5 тис. грн.

Також до МДЦ «Артек» направлено 4 учасників Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю, які насправді участі у ньому не приймали. Прокурором Костопільського району за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення).

Дубенський міжрайонний прокурор розпочав кримінальне провадження за ч.1 ст.358 КК України(підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут та використання) за фактом видачі завідомо неправдивої довідки про те, що неповнолітній перебуває на «Д» обліку та потребує санаторно-курортного лікування. На підставі підробленого документа дитину на пільгових умовах було направлено до УДЦ «Молода гвардія».

Прес-служба прокуратури області

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети