Підприємців запрошують на зустріч

Волинський ресурсний центр запрошує власників та працівників малого бізнесу взяти участь у семінарі «Оцінка потреб та перспектив підтримки малого та середнього бізнесу Рівного», який відбудеться 26 липня 2013 року з 10.00 до 13.30 за адресою м.Рівне, вул. Поштова 2, Управління економіки Рівненського міськвиконкому (3 поверх, кабінет 4).

Програма семінару:

1.      Проблеми розвитку малого та середнього бізнесу Рівного (2006-2010-2013)

2.      Створення рейтингу потреб малого та середнього бізнесу

3.      Влада і бізнес – партнери? Ділова гра «Результативні переговори»

4.      Презентація та обговорення ініціатив міської та обласної влади у сфері підтримки малого та середнього бізнесу :

  • Розвиток підприємництва у Стратегії сталого розвитку Рівненської області «Західна Брама»
  • Створення Центру підтримки бізнесу у рамках проекту Рівненського міськвиконкому за фінансування  Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Проводитиме семінар Василь Кашевський, президент Волинського ресурсного центру. Участь у семінарі безкоштовна. Кількість учасників обмежена розмірами приміщення. Про готовність взяти участь у семінарі повідомте Мар‘яну Семенюк за тел.  097-311-49-32 (до 25 липня).

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети