Підприємці завбачливо отримують ліцензії

Вчора, 19.06.2015, за дорученням голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука районною робочою групою із вжиття заходів по виявленню та залученню до сплати в місцевий бюджет акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів знову було проведено обстеження деяких торгівельних закладів міста Здолбунів, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів.
На відміну від попереднього обстеження http://zdolbunivcity.net/zuhvali-pidpryjemtsi-torhuyut-alk…/ цього разу районна робоча група проводила заходи виключно профілактичного характеру, адже у торгівельних закладах, в яких ми побували, були ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном.

Окремо, хочеться зупинитись на одному вартому уваги випадку. Напередодні нам поступила інформація, що в одному з продуктових магазинів міста відсутня ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями. Ми вирішили обстежити той магазин. У ньому нам пред’явили ліцензію на алкоголь від… 18 червня 2015 року. Тобто можемо говорити, що саме завдяки роботі районної групи ще один суб’єкт господарювання сплачуватиме до місцевого бюджету (в даному випадку до бюджету міста Здолбунів) акцизний податок з реалізації алкогольних напоїв. При цьому варто наголосити, що підприємець сам, без втручання відповідних органів та накладання штрафних санкцій, легалізував свою діяльність.

Леонід Власюк, перший заступник голови Здолбунівської РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети