Підприємство, де засновником є заступник голови Здолбунівської РДА, ліквідовується

korylkevichПідприємство Корилкевичів закривають. Нині працює ліквідаційна комісія. Дубенське ПАТ “НАДРАБУДІНВЕСТ” утворили у 2007 році семеро людей, зокрема троє Корилкевичів: вже екс-голова Дубенської РДА та мільйонер Данило Корилкевич, його син Михайло (нині заступник голови Здолбунівської РДА) та донька Леся.

Повідомляє РВ. Данило Корилкевич вклав у підприємство 569 тис. грн. Всі інші засновники — по тисячі гривень. Підприємство надавало допоміжні послуги у сфері добування корисних копалин і розроблення кар’єрів, надавало в оренду машини, устаткування та нерухоме майно. ПАТ “НАДРАБУДІНВЕСТ” також створило власний підрозділ “АВТОГОСПОДАРСТВО”, який перебував у Тернополі.

Ліквідовувати товариство розпочали цього року. Як повідомляє Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, ПАТ припинило свою діяльність у зв’язку з перетворенням його у товариство з обмеженою відповідальністю. Проте поки що підприємства з однойменною назвою Держреєстр не зареєстрував.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети