Підприємець привіз на Здолбунівщину озброєний іграшковими автоматами Правий сектор

мощаниця проти лимара (6)Ранішня звістка про те, що в селі Нова Мощаниця декілька озброєних осіб охороняють один із об’єктів, який намагається демонтувати підприємець Богдан Лимар швидко облетіла район. На місце події одразу виїхала місцева міліція, СБУ, Здолбунівська сотня самооборони, ЗМІ.

Як виявилось, по приїзді події розгорталися так. Пан Лимар уклав договір (він справді є) із охоронною структурою у якій значились хлопці із Правого сектору (ось вам і комерційне застосування бренду поки сотня Здолбунівська безкоштовно патрулює вулиці Здолбунова) щоб вони охороняли об’єкт, який робочі будуть демонтувати (розбирати корівник).

Охоронці нічого кращого не придумала ніж націпити на себе муляжі автоматів і стояти на вулиці. Селянам вереск підняти довго часу не потрібно. І ось вже до корівника поспішають місцеві жителі, дехто озброєний не дитячими сокирами.мощаниця проти лимара (1)

Поки приїхала міліція то охоронці вже всі поховалися у мікроавтобус і чекали на приїзд правоохоронців. Міліціянти ознайомились із договором, запитали чи знають охоронці, що у підприємця (чи директора СВК) немає паспорта на об’єкт (права власності) і ті після консультацій із своїм керівництвом усно повідомили, що договір на охорону розривають і готові були поїхати. Міліція оглянула бус, з’ясувала, що зброї вогнепальної немає і готова була відпустити ПС, проте іншої думки були місцеві жителі, які вимагали, щоб охоронці вийшли із буса і пішки пішли, щоб переконатись, що в них зброї немає і щоб запитати чого вони сюди взагалі приїхали. Суперечки тривали доти, доки не поспілкувались по телефону представники Здолбунівської сотні самооборони із керівником ПС Рівненщини п.Ковалем.
Він під своє особисте зобов’язання розібратись в цій ситуації попросив відпустити своїх хлопців на чому і порішили.мощаниця проти лимара (5) мощаниця проти лимара (4) мощаниця проти лимара (3) мощаниця проти лимара (2)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети