Підприємець організував продаж спирту на розлив у центрі Здолбунова

Нещодавно співробітниками Здолбунівського районного відділу міліції було проведено заходи по виявленню та притягненню до відповідальності осіб, які займаються роздрібною торгівлею алкогольних напоїв без відповідних дозволів. Боротьба щодо виявлення таких фактів є одним із пріоритетних напрямків роботи міліції та перебуває на постійному контролі.

В результаті даного рейду було виявлено такий факт в одному з магазинів міста, що знаходиться по вул. Незалежності, де здійснювалася реалізація алкогольних напоїв на розлив без документів. Під час перевірки правоохоронцями було вилучено спирт етиловий ємкістю 5 літрів, лійку, мірний стакан та зафіксовано факт продажу даного напою.

– По вищевказаному факту складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 156 КУпАП («Роздрібна торгівля етиловим спиртом») та направлено до суду для прийняття рішення.  – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк.

Протягом останніх місяців поточного року це непоодинокі факти вчинення таких правопорушень, тому вкотре працівники міліції звертаються до підприємців не порушувати чинного законодавства України у даній сфері.

 Оксана Петренчук, Здолбунівський РВ УМВС

За нашою інформацією заклад має відношення до одного і того ж підприємця, який минулого разу був відвіданий членами робочої групи з контролю за сплатою акцизу в районі. Попередній візит засвідчив діяльність субєкта господарювання без відповідних дозволів і нинішній візит вже до іншого магазину підтвердив свідомі наміри підприємця саме так діяти турбуючись лише про свій зиск, а не бюджет і здоровя споживачів.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети