Підпільний проект реконструкції стадіону у Здолбунові

Історія із бажанням міської влади відреконструювати міський стадіон “Локомотив” тягнеться вже років 4. Щороку закладалися ефимерні 10 тисяч, які щоразу не використовувалися і ось нарешті, як то кажуть, руки дійшли.

У традиційний спосіб, кулуарно, без обговорення із громадськістю, а спортивна громадськість у нас в місті активна, про що свідчать регулярна відвідуваність таких заходів, які були присвячені темами спорту у Здолбунові.

Замовником проекту виступило комунальне підприємство, звіт керівника якого тогоріч НЕ підтримали депутати, а цьогоріч міський голова навіть НЕ поставив на голосування звіт цього КП, наперед прогнозуючи результат, щоправда і свій звіт 21 грудня 2017 року міський голова теж, як пам’ятаєте, озвучив, а далі хоч трава не рости. Вирішив, що затверджувати його не обов’язково. Так і залишився заслуханим та не оціненим.

Тож проект замовили у проектанта і нафантазували з ним на цілий новий Сантьяго Бернабео, по типу стадіону для виступів Вереса, от тільки експерти експертизи не оцінили такого проекту і він її банально НЕ пройшов. Здавалось би – не пройшов експертизу – допобачення проектанту, та грошики і немалі, близько 100 ТИСЯЧ були ВЖЕ заплачені. Гуляй душа не на свої кровні…

Якби ці деталі після прискіпливих запитань депутатів не вспливли на засіданні бюджетної комісії та сесії 21 грудня, то так би про цю історію ніхто і не знав би і проекту в очі не бачив би. Але якось із цієї ситуації прийшлось вже викручуватися.

Проектант проект переробив, кажуть безкоштовно, на експертизу виділили пару тисяч депутати знову. Замість Бернабеу вийшов осучаснений Здолбунів, але хто цей проект і де побачить і чи є можливість на щось вплинути в ньому?

Навіть у сусідній Здовбиці спробували організувати обговорення планів щодо реконструкції сільського стадіону, не кажучи вже про те, як це відбувається, наприклад у волинському Ковелі. Здолбунівчанам, його скоріше всього показувати не збираються, а тим більше обговорювати. Що експертизу пройде за те і дякуйте?

Дякуйте. Адресу куди заходити дякувати знаєте, телефони теж. Допоки пасивною буде громада міста доти кулуарщина буде процвітати. І “кришталеві” мости та втаємничені реконструкції на мільйони і далі будуть візитівкою Здолбунова.

А поки варіант Ковеля:Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети