. Підпільна дамба продовжує будуватися | Здолбунів City

Підпільна дамба продовжує будуватися

Жодної додаткової інформації про замовників і виконавців робіт на водному об’єкті у Здолбунові не з’явилося. Зате з’явилися нові залізобетонні об’єкти у воді, т.то роботи продовжуються і ніхто не знає ким і навіщо. Тому сьогодні на місце вже виїхали депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов та начальник місцевого відділку поліції Сергій Криса. Можливо із допомогою поліції вдасться з’ясувати таємничих будівничих дамби.

Дивним видається, що це питання турбує мешканців прилеглої території, депутата міськради, але не турбує керівників міста, які після повідомлення про утаємничене будівництво самі не звернулися до поліції, якщо дійсно не володіють інформацією хто і що там робить.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Олена Дащук

  Цікаво, кому заважає цей міст, коли люди своїми коштами хочуть його збудувати, щоб була можливість добратися до своїх огородів, а також люди які живуть з тієї сторони мосту могли викликати швидку допомогу, добратися до магазину, до школи, до дитячого садочку, що раніше не можливо було зробити при старому мості , який був в аварійному стані????!!!

  • Здолбунівсіті

   Якщо а)збудований по правилам і безпечно б)не шкодитиме екології річки в)не загрожуватиме підтопленням то мабуть нікому і не заважатиме.

 • Дима Мельник

  Як що влада не може допомогти людям з мостом, то хоча б нехай не заважає. А перешкодою для води, є водорості і очерет, які таж державп ні разу не почистила.

  • Здолбунівсіті

   Головне щоб нікому не зашкодило, бо не всі наслідки можна передбачити. А очерет навряд чи хто не в пляжній зоні і чистити буде.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама