Підняття тарифу на перевезення в маршрутках відкладається

Принаймні завтра всі вони у Здолбунівському районі будуть їздити за старими тарифами. Коли піднімуться? Поки невідомо, взята пауза в результаті перемовин районної влади і перевізників. Ось що коментує з цього приводу голова РДА Сергій Кондрачук:

Вагому частину сьогоднішнього дня провів у спілкуванні з перевізниками, які із завтрашнього дня мали намір підняти по всій області вартість проїзду за 1 км до 0,65 грн. Це б означало для нас 12 грн. на маршруті Рівне-Здолбунів, 5 грн по місту Здолбунів… Офіційно заявляю, ІЗ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ ЖОДНОГО ПІДНЯТТЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ У ЗДОЛБУНІВСЬКОМУ РАЙОНІ НЕ БУДЕ. Ні на маршруті Рівне-Здолбунів, ні по селах району. Як по інших районах – я не знаю.

Загалом підняття вартості проїзду неминуче. Швидше за все, це відбудеться після різдвяних свят.
Друзі, я не маю жодного бажання і часу повертатися до цього посту і роз’яснювати про те, що навіть не район, область після Постанови уряду Яценюка не має жодних повноважень впливати на тарифи. Вони у “вільному плаванні” і формуються не вручну, як було раніше, а ринком. Про це вже сказано-переказано. Досить вичерпний коментар з цього приводу дав начальник управління транспорту Рівненської ОДА Fedir Misyura. Не підняття тарифу від завтра – це, так би мовити, “добра воля” перевізників не псувати людям свята і піти нам назустріч. Знову повторюсь, підвищення з часом буде. Робитиму все від себе залежне, щоб воно було мінімальним. Скажімо, 4 грн. по місту Здолбунів, 10 грн. Здолбунів-Рівне. Наразі так, дякую.

Проте хвиля обурення рішенням перевізників піднімати тарифи у соцмережах наростає. Люди запитують одне у одного порад як діяти, що можна зробити щоб запобігти цьому. Прояснила би ситуацію політична воля та технічне забезпечення щодо обліку пасажиропотоку та оцінки обгрунтованості встановлених тарифів, прозорість обрахування доходів перевізників та сплати ними податків.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети