Підбито підсумки конкурсу

Закінчився районний конкурс юнацької творчості “За Україну, за її волю!”, проведений відділом освіти Здолбунівської райдержадміністрації спільно з райдержадміністрацією та районною радою. Його підсумки  підбили 14 травня 2015 року .

За умовами, охочі взяти участь у конкурсі повинні були надіслати до відділу освіти художній твір, публіцистичне есе, поетичний твір або малюнок, в яких  передано  бачення ними збройної боротьби за українську  державність в ХХ столітті та в наш час.

На конкурс надійшло 14  робіт із 8 навчальних закладів І-ІІ та І-ІІІ ступенів.

Отож, результати конкурсу:

«прозовий твір (публіцистичне есе)» :

І місце – учениця 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Остапчук Наталія;

• «поетичний твір»:

І місце – Влас Самчук  – учень 11 класу Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад;

ІІ місце – Нонна Кенджія  – учениця 8 класу Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Олексій Саврай  – учень 8 класу Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

• «малюнок»:

І місце – Юлія Герасимчук  – учениця 9 класу Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Ольга Гагіна – учениця 9 класу Новомощаницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Несват Аліна – учениця 11-Б класу Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»;

ІІІ місце – Оксана Шкаровська – учениця 10-А класу Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» та Петришина Наталія – учениця 10 класу Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців! Про дату поїздки до Карпат буде повідомлено пізніше.

Оргкомітет конкурсуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети