Підбірка консультацій, порад на актуальні запити від українських громад

В ефірі Микола Орлов, експерт Партнерства “За прозорі місцеві бюджети”. Нижче наведено декілька моїх відео на актуальну тематику сьогодення. Всі вони зняті у період квітня-вересня 2022 року. Кожне відео – це лише один із поглядів на проблематику. Чим більше поглядів будете мати тим правильніше рішення приймете. Відео розраховане на представників органів місцевої влади та громадсько активних мешканців.

    1. Місцева влада під час війни. Перемога децентралізації та загрози ручного управління. Чому важливо не скотитися до централізації та ручного управління. Як легко виправити ситуацію законом, ніж ускладнити суб’єктивними рішеннями. Чому працівники ОМС теж люди)

2. Нові розширені повноваження мерів під час воєнного стану. Аналізуємо закон. Аналізуємо повноваження голів ОМС в тилових областях, застереження. Чи є загрози авторитаризму?

3. Як підготувати і реалізувати дієвий Меморандум про співпрацю між громадами. Підготовка не менш важлива ніж укладання. Кого взяти у партнери, за якими критеріями, що зробити щоб фото на згадку не стало єдиним підтвердженням співпраці?

4. Як правильно подати інформацію про зміну керівника бюджетного закладу, установи. Чому завчасне і повне інформування компетентними особами попереджає домисли та плітки.

5. Про прихистки для тимчасово переселених осіб

6. Гуманітарна допомога для ОМС: приймаємо колективні рішення та дбаємо про доброчесність. Гуманітарної допомоги багато, але якщо вона йде офіційно, чи є у ОМС рішення як приймати, обліковувати та звітувати за неї.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети