Під тиском рішення по корупції, заступник мера Здолбунова звільнений

paliy tablЗ червня місяця тривала історія де головною дійовою особою був заступник міського голови Здолбунова Одександр Палій.

Саме тоді Апеляційним судом Рівненської області з участю прокуратури області розглянуто справу про адміністративне корупційне правопорушення стосовно заступника Здолбунівського міського голови за ч.2 ст.172-2 КУпАП (порушення обмежень щодо використання службового становища). Про що ЗС писало тут.

rish

Так як було рішення, яке визнавало вчинення корупційних діянь Олександром Палієм, і це було внесено до єдиного реєстру осіб, що вчинили корупційні дії, то мали бути і наслідки до нього, а саме звільнення з посади. Це ініціювала прокуратура, але на своїй сесії влітку депутати вирішили захистити і пошкодувати замісника не проголосувавши про виведення його із складу виконкому, а отже і звільнення із посади. Чим керувались тоді депутати? Сьогодні на сесії, міський голова І.Ольшевський пояснив це тим, що на той час тривало оскарження рішення, яке ініціював сам О.Палій.sesia

Але не допомогло. І сьогодні була ініційована позачергова сесія Здолбунівської міської ради. Чому сьогодні і так оперативно вона скликалась.

Є припущення, що хотіли встигнути звільнити О.Палія за власним бажанням, так як він і написав відповідну заяву. А на 16.00 на черговому судовому засіданні, що має відбутись сьогодні, вже продемонструвати судді це рішення сесії. Тим самим, зберігши право Сан Санича вважатись таким, що пішов добровільно, а не через корупцію, а також не втратити право на пенсію, відповідно до його рокам вислуги в органах місцевого самоврядування. Принаймні такі висновки напрошуються із почутого зі слів мера міста і представників прокуратури.

22 депутати, присутніх на сесії підтримали проект рішення, яким Палій О.О виводиться із складу виконкому і звільняється із посади заступника міського голови.

На запитання депутата міськради О.Тищенка  до міського голови щодо того, хто буде виконувати функції заступника і яке бачення мера щодо кандидатур на вакантне місце, Ігор Ольшевський відповів:

– Покладемо обов’язки на когось одного чи двох із діючого апарату управління, а там далі видно буде.

На цьому депутати і розійшлись, забувши привітати, як це прийнято на попередніх сесіях, свого колегу депутата В.Чернецького. В дружній формі деякі із присутніх на сесії депутати різних рівнів зробили це вже на вулиці.sesia_1 sesia_2Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети