Під носом у СБУ кременчани пишуть листи Путіну і погрожують помстою Донбасу

Ми повідомляли ще 4 березня, що у Кременці існує сайт, який відверто закликає до вторгнення військ Путіна на Тернопільщину.kremenec_1

З того часу минуло п’ять місяців, новини поповнюються переживаннями за братній Донбас, який закликає війська скласти  зброю, а не то злий Донбас захоче відомстити.

В той же час СБУ всі ЗМІ засипали повідомленнями-люди будьте уважні, помічайте всіх підозрілих, не беріть до рук незнайомі предмети. Цікаво, а от ті самі ЗМІ і сайти, блоги СБУ потім читає, переглядає. Чи так собі-прес-реліз відправили, галочку поставили і робота зроблена? Якщо є такі сайти http://kremenec.at.ua і такі повідомлення то чи всі служби несуть її справно і запобігають проявам тероризму, борються із провокаторами чи ні?

погроза війною з донбасу

Тут вам і погроза від Донбасу і саботаж мобілізації-повний букет.

сайт кременця про мобілізаціюВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети