Під час ЗНО у ЗОШ№6 порушника вилучили із кабінету

Вже традиційно представники громадянської мережі ОПОРА, що забезпечують відкритість процесу перевірки знань, а також слідкують за дотриманням процедур учасниками та персоналом, були присутніми на пунктах тестування. Загалом під час складання тесту з української мови та літератури яке відбувалося 24 квітня представники Громадянської мережі ОПОРА вели спостереження на 19 пунктах тестування Рівненської області, в тому числі як в місті Рівному так і в районних центрах.

Загальні висновки за результатами спостереження за ЗНО з української мови та літератури в Рівненській області можна повністю побачити за цим посиланням: http://opora.rv.ua/osvita/1213-na-rivnenshchyni-startuvalo-zno-pershi-rezultaty-sposterezhennia-opory.html

Порушення з боку персоналу пункту тестування та учасників ЗНО під час складання тесту

Загалом персонал, залучений до роботи на пунктах тестування виявився кваліфікований та зумів забезпечити належне проходження абітурієнтами зовнішнього оцінювання.

Типовим також лишається порушення з боку учасників ЗНО. Під час проставляння відмітки про проходження тестування абітурієнтів перевіряють металодетектором. Цього разу було знову вилучено випускників, які мали із собою телефони. Варто зазначити, що кількість таких випадків зменшується там, де абітурієнтів попереджають про заплановану перевірку. Так, усього спостерігачами було зафіксовано 3 випадки вилучення учасника ЗНО з пункту тестування за порушення процедури. У Рівненській ЗОШ №25, Здолбунівській ЗОШ №6, у Костопільській ЗОШ №6 під час технологічної перерви в абітурієнтів був виявлений телефон, були складені акт про порушення, а учасників видалили з пунктів тестування.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети