Петиція про встановлення “лежачих поліцейських” почала реалізовуватися

14 червня сесія Здолбунівської міської ради розглядала внесення змін до міських програм, серед яких була і позиція про встановлення у деяких частинах міста пристроїв для примусового зниження швидкості. Швидко прийняти рішення про доцільність таких пристроїв на дорозі допомогла Петиція, яка зібрала необхідних 100 голосів мешканців (встановлення таких пристроїв перед навчальними закладами). І ось сьогодні, 21 червня перший пристрій встановлено біля міської гімназії. Слід зазначити дві обставини:

  1. Інструмент Петицій є дієвим інструментом і успішно використовується здолбунівчанами через платформу Розумне місто, захід на яку здійснюється через банер, розміщений на нашому сайті!
  2. Після сесії 14 червня ми спостерігаємо просто таки мега активність міської влади (апарату ради) та комунальників, за що напевне треба дякувати, однак ми разом із жителями міста, хочемо щоб роботи не лише виконувались, а виконувались якісно, вчасно, технологічно правильно, з гарантійними зобов’язаннями, з врахуванням думки мешканців, що і будемо надалі контролювати.

Чого бракує ще у цій ситуації: відновленої розмітки “зебри”, дорожнього знаку який попереджає про встановлений пристрій завчасно.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети