Петарди поза законом

Незабаром усі громадяни відзначатимуть Новорічні та Різдвяні свята, тому правоохоронцями проводять заходи щодо протидії нелегальному обігу піротехнічних засобів та перевірки дотримання заходів безпеки під час їх використання.

Кожна людина повинна знати, що продаж петард та іншої піротехніки на ринках категорично заборонений. Її можна купувати тільки в спеціалізованих магазинах. Адже піротехніка сумнівної якості може нести серйозну загрозу життю і здоров’ю споживачів.

Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою відповідальність передбачену ст. 195-6 КУпАП, а саме накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів. З метою попередження надзвичайних подій із використанням піротехніки та забезпечення безпеки громадян вже посилено контроль за використанням та продажем піротехнічних виробів.

Правоохоронці також звертаються до реалізаторів та громадян, які бажають придбати піротехніку до Нового року, відповідально ставитися до вимог законодавства, щоб зберегти здоров’я своє та оточуючих. Крім того, просимо повідомляти до поліції про осіб, які незаконно реалізують піротехнічні засоби.

Оксана Петренчук, Здолбунівське ВПВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети