Перспективна будівля в центрі Здолбунова виставлена на продаж

На Рівненщині з аукціону продають 13 об’єктів в рамках так званої “малої приватизації”. Йдеться про державні підприємства, акції, незавершені будівництва загальною вартістю понад 250 мільйонів гривень, – повідомляє прес служба ОДА.

Нас же зацікавив обєкт у Здолбунові, де колись знаходилось управління статистики, а нині орендарями є декілька фірм, організацій в т.ч зі вторинною правової допомоги найменш захищеним верствам району.

Офіційна інформація.

Відсебятина (ЗС).

Будівля теж виставлена на аукціон. Початкова ціна як пляшка коньяку. Досвід проведення аукціонів, коли в них зацікавлений особисто хтось із місцевої влади Здолбунівщина має. Відміни, переноси і безальтернативні викупи за бросовими цінами?? Як буде цього разу побачимо.

Уявляєте фантастичну картину. Місцевий Карабас Барабас з добрими очима викупає приміщення і віддає його під офіси громадським організаціям, ЗМІ, благодійним фондам, а не під свою чергову фірму. Треба ж тільки то зробити до виборів, бо після виборів вже не треба буде)

П.С на решту від зекономлених грошей можете прикупити ще (для порівняння цін)) одноповерхову будівлю котельні за…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети