Перший національний конкурс проектів “Інтелектуальний капітал України”

Фонд майбутнього України оголосив грантовий Конкурс “Інтелектуальний капітал України” на отримання фінансової підтримки проектів, які орієнтовані на створення і підвищення інтелектуального капіталу України, приєднання України до світових інтелектуальних процесів. Учасниками Конкурсу проектів можуть стати організації, а також фізичні особи (у тому числі представники колективів дослідників), які є резидентами України.

Основні тематичні пріоритети Конкурсу в 2013 році:

 • «Майбутнє України в мінливому світі»
 • «Майбутнє міст і систем розселення»
 • «Нове мислення для нового світу»
 • «Освіта майбутнього»
 • «Суспільство майбутнього та інші цінності»
 • «Здоров’я і довголіття»
 • «Актуальне мистецтво»

Заявки на конкурс подаються до 3 листопада 2013 року. Подача заявки проводиться згідно з шаблонами, що запропоновані організаторами Конкурсу, файлами формату. Doc,. Xls,. Pdf, трьома мовами – українською, російською та англійською. Подані до розгляду заявки повинні мати наступну структуру:

 1. Аплікаційна Анкета Заявника за формою розробленою. Секретаріатом Конкурсу (скорочена форма)
 2. Резюме заявки (не більше 1500 знаків), яке містить: постановку проблеми, спосіб її вирішення, короткий опис проекту, очікувані результати, попередній досвід заявника і партнерів, ключові суми бюджету проекту.
 3. Графік реалізації проекту.
 4. Бюджет проекту.

Відбір та затвердження списку проектів, допущених на Конкурс, буде проведений до 14 листопада 2013 року, після чого аплікати матимуть можливість подати Заявки в повному форматі в період до 8 грудня 2013.

Проведення публічного захисту проектів, допущених на Конкурс, відбудеться 20 грудня, а опублікування результатів конкурсу та урочисте нагородження переможців відбудуться 21 грудня 2013 року.

Конкурсні заявки можуть містити запит на будь-який обґрунтований розмір гранту в діапазоні від 100 000 грн. до 8 000 000 грн.

Проекти, що подаються на Конкурс, мають бути реалізовані в період не більше 3-х років. Пріоритет у підтримці буде наданий проектам, що демонструють можливість сталого розвитку після завершення фінансування з боку Фонду.

Отримати більш детальну інформацію про умови і процедури проведення Конкурсу можна на Інтернет-сторінці, а також звернувшись до Секретаріату Конкурсу: info@future-ukraine.org.ua.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети