Перший в Україні “пожежний” дитячий майданчик відкрили в Здолбунові (Фото,Відео)

Напевно, в кожного дорослого є маленька дитяча мрія, яка так і не здійснилася (але ж так хочеться). Як от, наприклад, хоч на трішки відчути себе рятувальником: каска, круте обмундирування і велика червона машина. Від сьогодні здолбунівська дітвора має можливість вільно “кататись” на пожежній машині. За сприяння районної та міської влади здолбунівські рятувальники власноруч встановили тематичний дитячий майданчик “Юний пожежний”. Від тепер дітвора змалку навчатиметься правил безпечної життєдіяльності. І точно такий майданчик надихне не одного юнака чи юнку пов’язати своє життя з порятунком та допомогою людям, що того потребують.

Пожежники, як і здолбунівчани, щиро дякують людям, які сприяли у влаштуванні дитячого майданчика: Середюк С.О. Панчук М.І. Чумак В.Ф. Шавронська В.А. Давидюк І.О. Стерник І.М.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук голова Здолбунівської РДА зазначив “Новий пожежний автомобіль; значна кількість необхідного інвентаря, отриманого за фінансовий ресурс з різних джерел, у тому числі, завдяки нашій перемозі в міжнародному конкурсі проектів і поліпшенню бази Здолбунівського сектору ДСНС на майже мільйон гривень; сьогоднішній дитячий майданчик; ще в цьому році – відкриття місцевої пожежної команди в Малій Мощаниці… Це та чимало іншого – результат роботи наших рятувальників за останній рік, коли сектор очолив Денис Гринюк. “Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети