Першовідкривачі американського футболу у Здолбунові: інтерв’ю з капітаном

На днях, а саме 25 березня, першовідкривачі американського футболу у Здолбунові команда «Орли» здобули перемогу у першому юніорському кубку України з американського футболу. ЗС поспілкувалося із засновником та тренером команди переможців Тимофієм Тишкун:

Тимофій, чому ти обрав саме американський футбол? Що для тебе команда?
Американський футбол люблю, бо ця гра поєднує в собі найкраще!!! Велика кількість гравців (команда може бути понад 50 людей), і зовсім різні люди за фізичними характеристиками (вага 60-130+кг, ріст також від низьких до високих), так і різні характери. У футболі кожен знаходить своє місце, головне – тільки бажання! Люблю футбол бо він об’єднує людей та виховує характер!
Команда – це моє дітище. Люблю працювати з юнаками і допомагати їм визначитись у житті. Переживаю з ними усі злети і падіння, хочу щоб кожен з них реалізував себе. Я навчаю хлопців виключно на волонтерських засадах.

Чому вирішили команду назвати “Орли”? Коли почалась історія команди?
Історія почалась восени 2014 року. Орел – це птах, з якого хочеться брати приклад! Характер орла є прикладом для повчання. Я християнин і Орла часто знаходжу у Біблії: «А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли. (Іс. 40:31)» Один з моїх улюблених віршів.
Це мене надихнуло на назву команди, у такій команді я хочу виховувати хлопців з Орлиним характером!


Якого віку хлопці грають у Орлах? Як часто ви тренуєтесь?
З самого початку я створював команду юніорів, але час минав, хлопці підростали, і виникало питання: куди ж йти далі? Так і утворилась доросла команда
До речі, коли команда ще була юніорська, то ще й не було змагань для юніорів, тому нам приходилось грати в дорослий футбол. А цього року Українська Ліга Американського Футболу (УЛАФ) розпочала активну роботу над поширенням футболу серед дітей. І, наразі, я це підтримую, тому Орли мають команду з віковими категоріями 12-13р, 14-15р, 16-17р, 18-35р.
Тренування 4рази на тиждень, та додаткові заняття бувають. 2 рази тренування в тренажерному залі, 2 рази тренування на полі з м’ячем, ще теорія футболу, та крос один чи два рази в тиждень, бо ми готуємо атлетів.


У яких змаганнях ви брали участь?
Ми брали участь у багатьох товариських зустрічах, у Кубках з американського футболу. Минулий рік грали в УЛАФ, Всеукраїнські змагання. Минулий рік був важкий, так як середній вік у нашій команди був 18 років, а ми грали в середньому проти 22+. Цього року ми брали участь у Першому дитячому всеукраїнському кубку у Білій Церкві. Від Здолбунова були команди 12-13 14-15,16-17років.

Розкажи детальніше про останню перемогу?
Суперники були сильними, можна було багато що навчитись і випробувати свої сили. У віковій групі до 17 років ми відчували власну силу та перевагу, оскільки третина цих хлопців минулого року грала у дорослому чемпіонаті, тому цього разу вони взяли лідерство команди у свої руки, і повели за собою нових гравців нашої команди. Так ми здобули перемогу в Першому юніорському кубку України!!!

Ще раз вітаємо тебе і твою команду! Завжди приємно бачити запал в очах людей, коли вони займаються справою, яку люблять. Спортивної вам наснаги, та ще багато багато перемог!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети