Перше вересня у юних залізничників

училище 1 вересняПершого вересня у Здолбунівському ВПУ пройшли урочистості з нагоди свята.

    На території закладу у цей день зібрались викладачі, учні та їх батьки на святковій лінійці, присвяченій Дню знань. Особливим та визначальним він став для першокурсників, яких запросили стати частинкою великої дружньої родини Здолбунівського училища. Водночас вони ступили на незвіданий, цікавий, а іноді й нелегкий шлях до пізнання, самостійного життя та реалізації себе як професійного кваліфікованого робітника.

   З побажанням учням цікавого плідного навчання, наполегливості, працьовитості на нелегкому шляху до знань виступив директор Руслан Шевчук.

    Розділити радість педагогічного та учнівського колективу на свято завітали почесні гості: машиніст-інструктор ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Грицюк В.І., відповідальний з технічної експлуатації ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Захарчук А.С. та директор ФСК “Локомотив” Шевченко М.О.

  А настоятель Свято-Катеринівського храму міста Здолбунів, протоієрей Олександр Єгоров провів святковий молебень й  Богослужіння та благословив  учнівський та педагогічний колективи на успішний 2015-2016 навчальний рік.

   Музичним подарунком для всіх стали  номери у виконанні керівників та учасників художніх колективів.

   Після закінчення урочистостей класні керівники та майстри в/н у всіх навчальних групах провели перший урок на тему: «З Україною в серці».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети