. Перше передбачення збувається | Здолбунів City

Перше передбачення збувається

Місяць тому ми повідомляли про зміни в управлінні, бізнесі та редакторстві друкованого ЗМІ району. І висловили припущення щодо майбутнього газети, яка спочатку має виконати місію політичної агітлистівки у кожну хату на найближчихї виборах , а потім зійти нанівець як бізнес проект. Хоча, хочемо помилитися і вболіваємо за те, щоб багато маленьких і великих засобів масових комунікацій було в районі, які пишуть про важливі, актуальні питання району.

Ціна 15 грн за піврічну передплату – це на нашу суб’єктивну думку і є той крок для гарантованого передплатного потрапляння до кожної оселі майбутньої (можемо помилитися, але прогнозуємо що буде саме так) щільно наповненої білосердечними барвами газети (листівки). Але це комерційна ЗМІ і має право робити все, що не заборонено законом, тому вибір за читачами.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 3,67 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама