Перша сесія Здолбунівради: секретар, комісії, ранг і зарплата

Ось і є старт. Хвилювалися всі, особливо новообраний голова і це було помітно. Він ще не відчуває себе тим, ким відчував попередник, але все попереду. А сьогодні перша сесія перші рішення.

На сесії був аншлаг, завітали перші особи Рівненського району, області, їх представили та запросити до слова в цій круговерті забули). Були і інші ляпи, які цілком вписуються в сиутацію дебюту. Часом було кумедно, щиро сміялися чи усміхалися у залі і відчувалося, що це нерви так виходять і протистояння, принаймні сьогодні, не буде. Всі одне одному підказували, радили, не підштовхували і не критикували. Вручили всім хто мав їх отримати квіти. Цивілізовано обмінялися репліками колишній і новий мери.

Всім гарно вручили посвідчення і понеслися у соцмережах фотки від новообраних:)

А потім швидко прийшла черга обирати секретаря ради. Ми вже описували варіанти, як могло це відбуватися. І за одним із них все і пішло.

Владислав Сухляк одразу був налаштований пропонувати Валентину Капітулу на секретаря задля обєднання зали і депутатів на майбутні конструктивні рішення ради. У Батьківщини була інша кандидатура, проте за два дні все змінилося і щоб не відповідати на німі запитання в залі і поза ним, ця фракція сьогодні разом із деякими іншими принесла голові лист з підписами на висунення саме Валентини Капітули на посаду секретаря. Встигли  вскочити в останній репутаційний вагон першої сесії.

Тим краще.

Голосування 27-ЗА, Валентина Капітула – залишається секретарем Здолбунівської міської ради. Визначальне фото єднання голови і секретаря і єдність в сесійній залі. Як то воно буде далі.

Комісії депутатські після невеличкої перерви поділили. Дві очолили представники ЄС, по одні Батьківщина і Голос. До речі, саме ці три полтичні сили сформували фракції і оголосили про їх створення.

Проголосували депутати за ранг і оплату праці голови, за матеріальну допомогу заступнику голови, який сьогодні мав скласти свою повноваження, але не склав, оскільки питання формування нового складу виконкому перенесено на друге пленарне засідання міської ради, яке відбудеться 10.12.

ЗС вели пряму трансляцію сьогоднішнього засідання на сторінках групи у ФБ, тому всі рішення і емоції мали змогу бачити мешканці громади наживо.

фото із мережі ФБ та стріму ЗСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети