Перша річниця Ігрового Клубу

 

      Пройшло 1 рік як  Ігровий інтелектуальний клуб розпочав свою роботу. Ми поцікавились у наших гравців, а їх у нас вже 30 осіб, якої вони думки про наш клуб і чому вони його відвідують.

 

     Анатолій Бойко – «Ігровий клуб –  це чудовий спосіб для активних молодих людей з користю та цікавістю провести  свій вільний час. «МАФІЯ», «ТЕЛЕПАТ», «БРЕЙН-РИНГ» – це не повний перелік того чим розважаються учасники ігрового інтелектуального клубу. Живе спілкування розвиває у молоді такі якості як комунікабельність, самостійність, ерудованість». Ігровий клуб – це позитивний настрій, весела та дружня компанія однодумців.

 

     Катерина Кондратюк – «У клубі зустрічаю і спілкуюсь з цікавими людьми різного віку. Є можливість «розслабити мозок», посміятись просто так, спрямувати роботу мозку на питання інтелектуального напрямку. Оскільки виникає багато різних ідей, то є можливість їх обговорити і реалізувати. Взагалі, приходжу просто відпочити від нагальних проблем, сімейних і шкільних». 

 

   Богдан Хрусь – «Громадська організація АЦРМ «ЗЕОН» – цікаве і пізнавальне місце. У клубі мені подобається атмосфера відкритості. Ми граємо в цікаві ігри такі як «МАФІЯ», «ТЕЛЕПАТ» та ін. Мені подобається що в нашому місті є така організація».

 

     Анатолій Бондарчук – «Дуже класно що в Здолбунові є  можливість пограти в інтелектуальні ігри «МАФІЮ», «БРЕЙН-РИНГ». Хоча всі вищезгадані ігри мають інтелектуальний характер, але граючи  можна справді відпочити.

     Сюди приходять  цікаві люди, які мають різні інтереси, вік, освіту, проте їх об’єднує інтелектуальний клуб».

 

     Микола Мокрик – «Я ходжу до інтелектуального клубу тому, що мені подобаються інтелектуальні ігри. Подобається компанія з якою ми проводимо свій вільний час».

 

      Катерина Кравцова – «До інтелектуального клубу я йду тому, що тут весело, цікаво і повчально. Кожний знайде тут собі зайняття до смаку. Знайде нових друзів, проведе добре і весело час. А якщо говорити коротко – ТО ТУТ ДУЖЕ КЛАСНО!!»

 

       Віктор Місюра – «Одразу,  як прочитав в інтернеті оголошення  про початок  діяльності інтелектуального  клубу – зголосився моментально, бо давно відчував нестачу в такого роду розваг.

     На засіданнях клубу мені подобається  майже все – люблю інтелектуальні ігри! Хотілось би побажати ігровому клубу щоб ігри трохи урізноманітнювати і основні ігри такі як «МАФІЯ» і «БРЕЙН-РИНГ» частіше розводити іншими іграми. З повагою Місюра Віктор».

 

     Ольга Шевчук – « В ігровому інтелектуальному клубі я знайшла собі нових друзів. Тут я провожу вільний час з користю як для себе так і для свого  рідного міста. В клубі ми граємо «МАФІЮ» розвиваємо свої інтелектуальні  здібності та інтуіцію «БРЕЙН-РИНГ». Саме тут я стала волонтером.

     На мою думку, І.І.К – це місце саме для молоді, де ми дізнаємось багато цікавого для себе, а також беремо участь в проектах».

     Марина Данилюк – «Чекаю з нетерпінням коли прийде четверг, саме в цей день ми відвідуємо наш клуб. Мені дуже приємно що саме у м. Здолбунів є такий клуб. Молодь може зібратись та пограти в цікаві інтелектуально-розвиваючі ігри, віддуші «пореготати», або просто поспілкуватись  з однодумцями. Тут приємна, дружня  атмосфера, це КЛАСНО!!».

Приєднуйтесь до нас !!.

 

 

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети