Перша проба доріжки і велоСТО від народного депутата

Проект громадський активістів щодо облаштування велостежки все більше набирає обертів. Активісти вже придумали назву стежки “Екополіс”, а 23 серпня на старті тренувального заїзду, зібралося більше десятка велолюбителів та депутатів і керівників, що долучаються до допомоги проекту. Завітав на подію і народний депутат України Олександр Дехтярчук, який в допомогу велолюбителям подарував дві станції підкачки коліс та дрібного ремонту велосипедів. Одна зі СТО встановлена підприємцем Любов Ридош. Пані Люба сприяла і нанесенню розмітки і назви стежки, придбавши фарбу та пензлі. Інша мініСТО розміщена поблизу РДА, оскільки саме ці місця набрали найбільшу кількість голосів під час інтернет-голосування на сайті ЗС. Встановити цю підкачку допомогли працівники КП УМКА.відкриття велостежки (2)

Старт доріжки знаходиться у гідропарку Здолбуновавідкриття велостежки (3)

Перша мініСТО готова до роботи відкриття велостежки (4)

Після коротких промов велосипедисти рушили маршрутом.відкриття велостежки (5) відкриття велостежки (6) відкриття велостежки (1)

Ну і що що я на маленькому ровері, я теж хочу проїхатися :)велоСТО біля РДА (1) велоСТО біля РДА (2) велоСТО біля РДА (3)

Друга мініСТО біля РДА

на маршруті Екополісу (1) на маршруті Екополісу (2) на маршруті Екополісу (3) на маршруті Екополісу (4) на маршруті Екополісу (5) На місцях зупинок по маршрутуна маршруті Екополісу (6)

Всі бажаючі можуть долучитися допомогти в облаштуванні велостежки і разом  долати кілометри доріг, зупиняючись у власноруч впорядкованих місцях.

фото Світлана ГнатюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети