Перша позитивна ластівка від культурного фонду для здолбунівчан

Здолбунівський районний будинок культури Здолбунівської міської ради з проєктом вуличного перфоменсу 🎉«Вулиця. Мрія. Мистецтво» став одним з переможців відбору конкурс-ідей програми «Культура плюс», у категорії «Вуличні культури». Загалом надійшло 907 анкет на три ЛОТ-и програми.
Ідея такого перфоменсу виникла у Вікторії Мартинюк, засновниці танцювального колективу Здолбунівського районного будиноку культури NoName dance studio.
Тепер на учасників чекає освітня програма, а саме серія навчальних модулів від УКФ і партнерів ЛОТ-ів, в результаті якої учасники отримають сертифікати та доступ до Проектної частини програми (подання грантових заявок на конкурс УКФ, проходження конкурсного відбору, реалізація проекту)
Варто зазначити, що переможці Проєктрої частини конкурсного відбору отримають мінімальну суму гранту 100 тис. грн!


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети