. Перша передвиборча макулатура на стовпах Здолбунівського району | Здолбунів City

Перша передвиборча макулатура на стовпах Здолбунівського району

Не залежно від того чия партія ВАС висунула, яке ваше прізвище і хто допомагає ВАМ здійснювати свою передвиборчу кампанію, ЗС нагадує, що буде активно слідкувати як написане на вашій поліграфії співвідноситься із діями. Клейте собі на лоба свою рекламу, на двері свого штабу, на вікна своїх приватних будинків, на скло своїх авто, роздавайте у руки, кричіть з мегафонів, брешіть з телевізорів, але не псуйте наше майно-майно громади. Почитайте, що таке правила благоустрою і реклама у встановлених місцях. Інакше будете мати безкоштовну рекламу від ЗС.омельчук

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Блін, хотів голосувати за цю партію, а вони рекламу у спамерів заказали. Це провал…

 • Бакалавр

  Хто його зна, можливо помилку зробив саме поклейщик, а можливо, йому й дійсно була поставлена така задача. Судити про партію чи організацію через ткаий вчинок – це не зовсім об’єктивно. ЗС зробили зауваження і це правильно. Тепер на місці Омельчука, я б попросив познімати свою агітацію і перепросити у мешканців за помилку.

 • Andju

  Коли це приватні електроопори стали народними ??
  Поклейка на електроопорах це не найгірший
  варіант, в крайніх випадках можна.
  Місць для поклейки всеодно не вистачить всім.
  Це буде або заклеювання одних іншими.
  Кращевже на електроопорах !!!
  Але в жодному випадку на фасадах будинків, дверях.
  На деревах теж погано.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама