Перевізники здійснюють рейси попри закінчені терміни договорів

бешеная маршруткаНа днях отримав відповіді Здолбунівської райдержадміністрації та Рівненської облдержадміністрації на депутатський запит від 25 лютого 2015 року щодо закінчення термінів дії договорів, які надають право на здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Здолбунівського району. Виявляється, що деякі перевізники здійснюють перевезення пасажирів без відповідних договорів, адже закінчились терміни дії договорів, а конкурс з перевезення пасажирів не проведено. Найбільш дивно те, що по одному з маршрутів № 0808 “Здолбунів АС – Дермань-2 ч/з Мізоч” дата закінчення договору з перевізником ще 15.11.2014.перевізники Здолбунівщини_запит (4) перевізники Здолбунівщини_запит (5) перевізники Здолбунівщини_запит (1)

Також, є певна розбіжність у зазначених відповідях щодо маршруту № 0804, зокрема, у відповіді Рівненської облдержадміністрації назва маршруту “Рівне ПВА – Новосілки ч/з Новомильськ” і дата закінчення договору із Замовником 21.12.2019, а у відповіді Здолбунівської райдержадміністрації назва маршруту “Здолбунів АС – Новосілки ч/з Новомильськ” і дата закінчення договору із Замовником 01.10.2014. Мабуть, це якась помилка, незабаром з’ясую.

Леонід Власюк, депутат Здолбунівської райради

перевізники Здолбунівщини_запит (6) перевізники Здолбунівщини_запит (2) перевізники Здолбунівщини_запит (3) перевізники Здолбунівщини_запит (7)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети