. Перевізники-порушники прийшли в РДА за...грошима на пільговиків | Здолбунів City

Перевізники-порушники прийшли в РДА за…грошима на пільговиків

ovci_138138831961Триває беззаконня в сфері перевезень маршрутчиками. Розроблений новий варіант тарифів, який може бути затверджений головою ОДА вже 19 березня. Він складає 40 копійок за пасажиро – кілометр. Отже “Рівне-Здолбунів”  – це має бути 7,20 грн. Якщо затвердять в області. А поки що, перевізники прийшли в адміністрацію за коштами на перевезення пільговиків. Скандал скандалом, самоуправство самоуправством, а грошики по розкладу?

Коментує ситуацію голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:

Принесли вчора нормальну таку стопку документів на підпис – відшкодування перевізникам Здолбунівщини за перевезення пільговиків за лютий 2015. Вчитуюсь по колонках. Колонка №2 – тариф за 1 пас/км. – 0,3 грн. Питаю, чого просять по 0,3, адже їздять по 0,5? Кажуть, так в договорі 0,3!!! Хм, наші перевізники читають договір? А як же здорожчання пального, курс долара і все решта – ніби і не чули про самоуправне підняття тарифів, скарги пасажирів?перевізники пільги перевізники прийшли за відшкодуванням (1) перевізники прийшли за відшкодуванням (2) перевізники прийшли за відшкодуванням (3)

Дивлюсь далі: колонки №6 – коефіцієнт співвідношення по району – 0,19. І в додаток колонки №3 і №7 – кількість пасажирів, що оплачують проїзд і кількість пільговиків. Співвідношення – 1/5, тобто за кожного п’ятого пасажира в маршрутках платить держава!!! Питаю знаючих людей, як таке може бути? Кажуть, що це відшкодування перевізникам – як сіль на рану (саме тому частина від нього взагалі відмовилась). Адже щоб отримати те, що в колонці №8, треба показати колонку №1 – виручку. А тут, якщо переборщити, то можна зіскочити з улюбленої системи оподаткування… Висновок: я про це казав на обласній нараді з перевізниками. Хочемо справедливого тарифу? Чудово! Але тариф – це не лише видатки, а й доходи! Панове перевізники, покажіть доходи! І досить цих висловів до стареньких бабусь, що “у мене вже є!”. Держава вам платить за кожного п’ятого пасажира!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Yura

  Просто нема слів – одні емоції ( і то негативні). Як за компенсацією – то по закону, а як тариф піднімати – то можна й самовільно! Але 1до 5 це вже наглість! Більшість маршруток особливо Рівне -Здолбунів навіть по Здолбунову одну зупинку не хочуть бабцю підвезти

 • Viktor

  Пане Кондрачук, черговий задокументований Вам доказ того, що районна виконавча влада просто зобов’язана ініціювати, лобіювати, нав’язувати (проти лома у цьому разі той таки лом) зміни за правилами у бізнесі приватних перевезень на території району. Вдаючись аж до кардинальних заходів, – позбавлення ліцензій, зміни невиправданих маршрутів, зняття аварійних маршруток, не кажучи про вартість тарифів. Підключайте відповідні служби і структури, у т.ч. обласні, які за це несуть відповідальність і наділені державою повноваженнями саме для забезпечення прав споживачів, їх безпечного перевезення, а головне – прозорого і законного ведення підприємницької діяльності. Не зважайте на заборону перевірок у бізнесі, це абсолютно не з тої опери. Бо, хто б там що не мотивував, у нас ще, хоч не на ділі, а в Конституції, – людина, її життя, здоров′я, честь, гідність і безпека є найвищою соціальною цінністю. Це дуже важко, але Ви молодий і ще не втягнутий у всілякі там схеми. Прорвіть це замкнуте коло, принаймні, хоч в одному місці!

  • Здолбунівсіті
   • Viktor

    Уже прочитав і відповів. Але не тішмо себе ілюзіями і не сподіваймося, що та порушена карна справа й буде манною з неба. Невідомо наскільки те розслідування затягнеться і на чию користь. Аби це не стало будівництвом Вавилонської вежі слід усі методи на захист справедливості і законності використати так
    само оперативно, як це зробив Кондрачук із заявою до РВ УМВС України. Не згаяти часу, поки трохи зашкварчало під ногами у перевізників. А Кондрачук молодець, по сучасному реагує, не розводить антимоній. Видно, щиро хоче спрут прорвати. Допоможімо йому й собі.

 • Анатолій Бондарчук

  Буду тепер постійно їм нагадувати) Добре, що ця інформація потрапила у ЗМІ. Ще б це до мешканців дійшло)

 • я.

  от гади!!!!!! гроші їм треба, а скільки потрібно брати пільговиків? хто знає? коли сідаю на кінцевій , сиджу я і ще такі самі “старі” по років 30, а він каже тій бабці в якої вже борода трясеться, “ВЖЕ Є”, і давить на педальку…. то їм же компенсацію?!

  • Дара

   шкода , що не знають наші мешканці, що пільговиків може бути необмежена кількість

 • Здолбунівсіті

  В плані аналізу цього документу. Тут є цікаві дані – кількість перевезених пасажирів. Чим більше-тим більше серед них було пільговиків тим більше отримають з бюджету грошей. Так от питання, а чи порівнювали ці цифри з тими, які перевізники подавали на узгодження нового тарифу? Чи такі ж там кількості перевезених пасажирів і чим взагалі вони підтверджені ці кількості. Як приходить податкова – то вимагає ЗВІТИ у яких накладними, актами, чеками підтверджені ваші витрати і випискою з банку та касовою книгою де підтверджені доходи, а звідки тут беруться цифри і чого їх приймати до розгляду взагалі. Висновок-перевірка ідентичності даних що виходять від перевізників і облік пасажиропотоку це другий крок після завершення кримінального провадження за самоправство. Після цього можна говорити за круглі столи.

 • Ольга

  Не втрималась і я,щоб не написати. Свавіллю шоферів, перевізників, особливо за маршрутом Рівне- Здолбунів, немає меж. Вони рахують пенсіонерів другосортними людьми,хоч колись і самі такими будуть. Заходиш в маршрутку і просиш, чи візьме по пенсійному, якщо є добра воля з “царського плеча”, то може взяти третім, якщо ні, то такого наслухаєшся, що мало не покажеться. Якщо є тільки одні пенсіонери, заходити не можна, треба зачекати, коли зайде хтось, хто заплатить гроші, а в Рівному на жд вокзалі, взагалі розвертаються і їдуть із зупинки, коли немає пасажирів,що платять гроші. Коли шоферам говориш,що їм повертають кошти за перевезення пільговиків- відповідь одна: ” повертають власникам, а не нам, а мені треба сім”ю годувати”. Правда, не всі шофери однакові, є чудові люди, які беруть усіх, але їх одиниці. Міцного здоров”я їм і їх родинам.

  Хочу ще написати, за теперішні тарифи. 10.03.15 року я їхала сільською маршруткою Рівне – Мізоч / власник Мосійчук/ біля 16.00 в центр міста із кінцевої зупинки біля центральної бібліотеки. Зайшла,заплатила 2 грн / хоч і пенсіонерка/, на що мені шофер відповів, що немає такої ціни, у них проїзд 3 грн і якщо я не доплачу, то щоб виходила з маршрутки тому,що він не поїде і скаже людям ,що через мене. Я сказала, хай попробує не поїде, поїде зразу ж в прокуратуру. Я зателефонувала у відділ економіки, дала шоферу мобільний телефон і йому компетентно начальник відділу Бухало В.В. все роз”яснила, правда розмовляли довго, телефон шофер віддав біля 4 школи, не сказавши мені більше ні слова.В салоні маршрутки люди говорили,що він не відправляється з кінцевої зупинки, поки не заплатиш за новим тарифом. І люди платять, іншого виходу немає.

  Всі нарікають на владу, але ж влада дала пільгу пенсіонерам,, закріпила це законодавчо,хоче вирішити питання з ціною на проїзд, щоб було всім добре, то чому якесь там “хамло”, бо інакше не назвеш, встановлює свої неписані закони. На мою думку треба прийняти суворіші закони до порушників, наказати одного- двох і тоді буде все нормально. Знімати їх з маршруту, звільняти з роботи. В даний час багато безробітних, заміну хамам можна знайти дуже швидко. Основна маса людей обурюється усно, не знають куди писати.Аби всі відстоювали свої права, то можливо все було б згідно закону. Новий голова РДА почав з правильного кроку, беззаконня потрібно рубати з кореня. Нам усім потрібно його підтримати. Удачі йому.

  • 123

   Не доходить перевізнику “по-доброму” – забрати ліцензію. Забереться в декількох – інші думатимуть порушувати умови договору чи ні.

 • Ігор Бєліков

  В минулу суботу став свідком самовільної зміни маршруту Рівне-Буща. До Бущі їде через Будераж а в зворотньому напрямку на Озірко-Кунин-Здолбунів. (кому на Мізоч в Кунині пересаджує на іншу маршрутку). А людям з Будеража, Півче ……… Враховуючи що маршрутка остання на день то на неї люди розраховують.

  • Гость

   Так, Ігоре! Цілковита правда. Таким маршрутом вони їздять уже місяців зо 5 (за раніше я не знаю,бо тоді не вникала). Мого чоловіка водій висадив з маршрутки, ТИкаючи і категорично заявляючи, що через Мізоч не їде! Після цього рейсу з Будеража більше не їде нічого!!!

 • OlenkaZelenka

  То таки підписані всі ті подання чи ні? А проти кого справа відкрита? Проти того хто відмовився від маршрута і справа буде закрита? Проясніть ситуацію а то схоже на віджимання бізнесу…

 • Гость

  Отримали тендер – нехай працюють!!! Нікому “віджимати” бізнес не потрібно. Люди з сіл завжди обділені, навіть рейсами маршруток! Потрібно відчувати відповідальність за свою роботу, а не лише думати про те, скільки сьогодні заробив. Час скрутний тепер не лише у перевізників та водіїв, а у всіх! І при будь-яких обставинах треба бути насамперед людиною!!!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама