Перевізники-порушники прийшли в РДА за…грошима на пільговиків

ovci_138138831961Триває беззаконня в сфері перевезень маршрутчиками. Розроблений новий варіант тарифів, який може бути затверджений головою ОДА вже 19 березня. Він складає 40 копійок за пасажиро – кілометр. Отже “Рівне-Здолбунів”  – це має бути 7,20 грн. Якщо затвердять в області. А поки що, перевізники прийшли в адміністрацію за коштами на перевезення пільговиків. Скандал скандалом, самоуправство самоуправством, а грошики по розкладу?

Коментує ситуацію голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:

Принесли вчора нормальну таку стопку документів на підпис – відшкодування перевізникам Здолбунівщини за перевезення пільговиків за лютий 2015. Вчитуюсь по колонках. Колонка №2 – тариф за 1 пас/км. – 0,3 грн. Питаю, чого просять по 0,3, адже їздять по 0,5? Кажуть, так в договорі 0,3!!! Хм, наші перевізники читають договір? А як же здорожчання пального, курс долара і все решта – ніби і не чули про самоуправне підняття тарифів, скарги пасажирів?перевізники пільги перевізники прийшли за відшкодуванням (1) перевізники прийшли за відшкодуванням (2) перевізники прийшли за відшкодуванням (3)

Дивлюсь далі: колонки №6 – коефіцієнт співвідношення по району – 0,19. І в додаток колонки №3 і №7 – кількість пасажирів, що оплачують проїзд і кількість пільговиків. Співвідношення – 1/5, тобто за кожного п’ятого пасажира в маршрутках платить держава!!! Питаю знаючих людей, як таке може бути? Кажуть, що це відшкодування перевізникам – як сіль на рану (саме тому частина від нього взагалі відмовилась). Адже щоб отримати те, що в колонці №8, треба показати колонку №1 – виручку. А тут, якщо переборщити, то можна зіскочити з улюбленої системи оподаткування… Висновок: я про це казав на обласній нараді з перевізниками. Хочемо справедливого тарифу? Чудово! Але тариф – це не лише видатки, а й доходи! Панове перевізники, покажіть доходи! І досить цих висловів до стареньких бабусь, що “у мене вже є!”. Держава вам платить за кожного п’ятого пасажира!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети