. Перевізники організовують компанію проти голови РДА | Здолбунів City

Перевізники організовують компанію проти голови РДА

бешеная маршруткаДві публікації протягом одного дня на рівненській РВ безумовно свідчать про те, що перевізникам відкритою кримінальною справою і допитами наступили боляче на мозоль. Тому вони й пішли у контрнаступ, звинувачуючи голову Здолбунівської райадміністрації у…самоправстві :)

Ось що пише голова спілки перевізників на РВ: Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук звернувся до райвідділу міліції з листом “щодо самовільного підняття цін на проїзд перевізниками на маршрутах Здолбунівського району”. Міліція зреагувала на це звернення і відкрила кримінальне провадження проти перевізників за ст. 356 Кримінального кодексу України, яка передбачає… самоправство. Суть проблеми, що склалася, полягає зовсім не у відкритому кримінальному провадженні і не в недолугих листах чиновника. А у методах роботи нового голови, які можна назвати як самоуправство.

З Сергієм Кондрачуком я зустрічався на громадських обговореннях тарифів в ОДА. Вважаю, що він пішов не тим шляхом. У законний спосіб потрібно було вирішити проблему з підвищенням тарифів — потрібно було звернутися до ОДА, щоб там їх переглянули. (від ЗС: а самі і надалі будемо їздити по завищених цінах-?)

У місцевому райвідділі міліції, мабуть, не розуміють, що відкривати кримінальне провадження на лист-звернення не мали б. На якій підставі? Зараз починається тиск на перевізників. Вже висмикують їх на допити. Якщо це продовжуватиметься, ми будемо змушені зупинити рух. І не лише на Здолбунівщині, а по всій області. І у цьому транспортному колапсі буде винний Сергій Кондрачук.

А тим часом жителі району цікавляться, чи викликають у Сергія Юрійовича занепокоєння знищені, непрохідні дороги Здолбунівщини? Коли і куди він писатиме листи, щоб їх відремонтували? Чи, можливо, після знищення пасажирських перевезень, чим зайнявся Кондрачук, питання доріг автоматично стає неактульним — пішки можна й стежкою йти.

Валентин Демчук, президент ГО “Союз перевізників України”.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • #39

  А хіба хтось ставив самоправно тарифи і підраховував реальні витрати на кілометр? Чому ж тоді як встановили тариф Рівне-Здолбунів 9гр. А електричка до Львова коштує приблизно 13гр. кілометраж в рази більший. Чи я в чомусь помиляюсь чи то перевізники просто з жиру бісяця. Паливо подешевшало (хоч ненабагато,але вже не по 30гр.) долар трохи впав, а обіцяне тимчасове (як писали) підвищення тарифів не відмінили. Хоча в нас немає нічого більш постійного чим тимчасове.

 • Heckfy

  Вони готові воювати, щоби довести на чиїй стороні сила.
  .
  Але силі треба протиставити правду і громаду.
  .
  Чи
  не добре було би було, абои якась громадська організація, котра має
  “вихід” на грамотного юриста (ЗСС чи Зеон, наприклад, але в жодному
  випадку не юридичноми відділу) підготувати зразки заяв та інструкцію, як
  їх правильно подавати, і влаштувати толоку ( “флеш-моб” ) — аби і
  “рядові пасажири” могли поскаржитися на порушення тарифів.
  Тоді
  перевізникам довелося б “розосередити вогонь”, бо зараз вони дійсно
  можуть влаштувати “страйк”, паралізувати область і зробити винним у
  цьому одного єдиного Кондрачука — першого чиновника, котрий посмів
  протистояти цьому “спруту”.
  .
  Також було би добре влаштувати постійний і невсипний контроль за технічним станом маршруток.
  Одного разу їхав і цілу дорогу гальма вищали як собака під колесом. Виходячи, звернув на це увагу водія, то він ще й огризнувся.
  А
  на днях бачив як водій відчиняв несправні передні двері маршутки
  ззовні, налягаючи на них з усієї сили. Дуже шкодую, що не зорієнтувався і
  на зняв цей процес.
  .
  Можливо, варто було би створити якусь групу у ФБ на цю тему…

 • Микола

  Пан голова РДА діє вірно, вся влада діялаб так бувби лад у нашій державі

 • Свiтлана

  Влаштували монополiю i качають права. Пора повернути на маршрут 129 автобус з графiком руху, як був колись. Вiн вмiщае бiльшу кiлькiсть людей, тим самим розвантажить дорогу i iде нормально, а не так як маршрутки – по Здолбунову волочиться 30 хвилин, а потiм за 15 хвилин долiтае до Рiвного. Як можна iхати з кiнцевоi до автовокзала 30хвилин? До того ж коли будуть видаватись квитки пассажирам? Якщо вони такi збитковi, то чому заступника голови ОДА взяли на хабарi у 15тис.доларiв. Мабуть За те щоб займатись збитковим бiзнесом сунуть хабарi за проходження тендеру? Гнати теперiшнiх в шию, забирати лiцензiю i заборонити використовувати автобус порушника в областi i переоформляти лiцензiю на iншого, так як вони це роблять. Нехай ставлять в себе на городi, щоб кури неслись, можливо буде прибутковiше. Поки справжнiми власниками цих маршруток будуть даiшники, прокурори, чиновники, то вони будуть не покаранi. Кондрачук молодець, хоч хтось подумав про пересiчних громадян.

 • Житель

  Голова РДА розворушив мафіозне кубло-ми повинні допомогти йому в цьому гуртом. Нажаль в РДА брак професійних юристів, економістів, які би підготували необхідний пакет документів щодо легалізації перевізників і умов перевезень пасажирів (медичних, охорони праці і т.д.) В Рівному основна маса народу пересіла на тролейбуси-маршрутчики захвилювались. А у нас може і справді альтернатива автобус №129 згідно графіка, з квитками, з сервісом з контрольованою зарплатою. А громадо?

 • Viktor

  Ну що ж, на Поліссі бурштиновий бізнес не можуть легалізувати, а чи то визначитись ще чим/ким для простого люду невідомим, а у нас, виявляється, таким «збитковим» – перевізницьким. Адже так само: незаконно здійснюють підприємницьку діяльність (ті, у кого закінчився термін договору), самовільно підвищують тарифи, порушуть правила споживачів, .Журналісти пишуть і, мало, не кричать про ці зловживання, купу задокументованих і відеодоказів надають, люди, неприховано обкрадаються серед білого дня водіями – маршрутчиками, а вони в – контрнаступ. Насторожує й риторика Валентина Демчука, президента ГО “Союз перевізників України”, яка так різко змінилася від часу його перших коментарів з приводу беззаконня його «підлеглих» на громадських засадах. Знову ж таки, під впливом яких і чиїх аргументів пан Демчук із захисника чесного бізнесу та обстоювача прав пасажирів перетворився на прокуратора Пілата, який уже й вердикт виніс Здолбунівському голові. При тому, не придумавши нічого більш-менш пристойнішого, як точнісінько те, що інкримінується очевидним самоуправцям, тобто перевізникам, що є апріорі абсурдом. Вочевидь, Валентин Демчук дуже добре розуміє, що подібними листами виставляє
  себе, як громадського діяча та фахівця в транспортній сфері, м’яко кажучи, в дурному світлі. Бо ж і справу відкрито законно, і повторюся, доказів достатньо, і голова місцевої виконавчої влади свої повноваження застосував цілком у відповідності із Законом. От тільки, ляп вийшов – використав він ті надані йому повноваження на захист прав людей, переважно тих, хто на мінімальну зарплату
  змушений підтримувати чи й утримувати такий вид брудного бізнесу і таких «захисників» цього бізнесу. Лукавите, пане Демчук, і в тому, начебто не знаєте, що правоохоронні органи просто зобов’язані були реагувати не лише на лист голови РДА, а на публікації у ЗМІ, тим паче, на звернення громадян. Для цього у них є достатньо законодавчо – правових підстав. Не буду перелічувати цих нормативно-правових актів, скористаюсь лиш рішенням Комітету ВРУ за результатами проведення слухань на тему: «Про усунення корупційної складової у роботі з персоналом в прокуратурі та правоохоронних органах України», одним із пунктів якого є “Генеральній прокуратурі України, Міністерству внутрішніх справ України, податковій міліції: Постійно здійснювати інформування громадськості про результати реагування правоохоронних органів на публікації у засобах масової інформації про факти корупції та використання інформації, отриманої у результаті журналістських розслідувань». Так що питань в цій справі багато, тільки не до Здолбунівського голови…

  • Здолбунівсіті

   Браво!

 • Перевізник

  Шановні мешканці Здолбунівського району!Цікаво те чому голова РДА Кондрачук не подав заяву і не відкрили кримінальне провадження на всі АЗС у Здолбунівському районі на підняття цін на пальне яке виросло в ціні у 2 рази, що є основою калькуляції ціни квитка. А також заяву на Нацбанк, щодо курсу євро яке виросло майже у 3 рази яке відіграло роль у закупівлі запасних частин, які закуповлюються згідно курсу євро. Також заяву на Автодор, щодо стану доріг (які не підлягають ніякій критиці) у Здолбунівському районі і не тільки, Після розгляду усіх кримінальних проваджень що були зазначені вище тоді вже можна булоб відкривати справу проти перевізників за підвищення цін на проїзд. Враховуючи цінову політику в державі вартість квитка за 1 км пробігу повинен бути 0.80 коп. На мою думку а також думок перевізників пропонуємо голові РДА Кондрачуку попрацювати у сфері перевезення хочаб один тиждень на маршруті в якості водія, механіка та власника маршруту. Після такої роботи і тверезо оцінивши ситуацію погляд на роботу перевізників змінився. З повагою перевізники Здолбунівського району.

  • Здолбунівсіті

   Пишіть листи з підписами, тоді буде зрозуміло, що це колективна думка, а так – це коментар аноніма. У вас же там грамотні юристи і керівники спілки перевізників. Нехай вони вам і розтлумачать чим відрізняється ПОРЯДОК затвердження тарифів на перевезення від процедур підняття цін на пальне і що таке валютний ринок. Це правда що у нас погані дороги і правда, що стрибки долара і ціни на бензин вибивають багато кого з колії, але тариф на перевезення мешканців-це узгоджена позиція двох сторін яка закінчується підписаним розпорядженням голови Рівненської ОДА, а функції місцевої влади і ЗМІ в т.ч реагувати на звернення і скарги пасажирів.

  • #39

   Працювали тут і механіками і водіями! І не треба тут розказувати “басні” Як би пустили 129 автобус а ці “драндулети” які коли гальмують так що чути на весь город,познімали б і все було б добре,а так тільки забруднюють атмосферу ці їржаві клуні. А коли кажеш хазяїну, що треба (наприклад рульовий наконечник) то він каже:ще поїздить,не відлитить! За лису гуму вже й мовчу. Як давали хабарі за тендер то майбуть не в збитковий бізнес???

 • Пасажир

  Вартість проїзду у Львові – 3грн !!! Львів в надцять раз більший за Здолбунів, а отже і довжина маршруту В РАЗИ довша. Про яку збитковість говорять наші перевізники?
  http://zaxid.net/news/showNews.do?lvivska_meriya_vidmovilas_pidvishhiti_tarifi_na_proyizd&objectId=1343598
  Може потрібно перестати платити за тендера і перевезення одразу стануть рентабельними?

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама