Перевізники організовують компанію проти голови РДА

бешеная маршруткаДві публікації протягом одного дня на рівненській РВ безумовно свідчать про те, що перевізникам відкритою кримінальною справою і допитами наступили боляче на мозоль. Тому вони й пішли у контрнаступ, звинувачуючи голову Здолбунівської райадміністрації у…самоправстві :)

Ось що пише голова спілки перевізників на РВ: Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук звернувся до райвідділу міліції з листом “щодо самовільного підняття цін на проїзд перевізниками на маршрутах Здолбунівського району”. Міліція зреагувала на це звернення і відкрила кримінальне провадження проти перевізників за ст. 356 Кримінального кодексу України, яка передбачає… самоправство. Суть проблеми, що склалася, полягає зовсім не у відкритому кримінальному провадженні і не в недолугих листах чиновника. А у методах роботи нового голови, які можна назвати як самоуправство.

З Сергієм Кондрачуком я зустрічався на громадських обговореннях тарифів в ОДА. Вважаю, що він пішов не тим шляхом. У законний спосіб потрібно було вирішити проблему з підвищенням тарифів — потрібно було звернутися до ОДА, щоб там їх переглянули. (від ЗС: а самі і надалі будемо їздити по завищених цінах-?)

У місцевому райвідділі міліції, мабуть, не розуміють, що відкривати кримінальне провадження на лист-звернення не мали б. На якій підставі? Зараз починається тиск на перевізників. Вже висмикують їх на допити. Якщо це продовжуватиметься, ми будемо змушені зупинити рух. І не лише на Здолбунівщині, а по всій області. І у цьому транспортному колапсі буде винний Сергій Кондрачук.

А тим часом жителі району цікавляться, чи викликають у Сергія Юрійовича занепокоєння знищені, непрохідні дороги Здолбунівщини? Коли і куди він писатиме листи, щоб їх відремонтували? Чи, можливо, після знищення пасажирських перевезень, чим зайнявся Кондрачук, питання доріг автоматично стає неактульним — пішки можна й стежкою йти.

Валентин Демчук, президент ГО “Союз перевізників України”.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети