Перевізники ігнорують пасажирів на маршруті Рівне-Буща

ЗС оголосив про збір матеріалів по питанню перевезень громадським транспортом. Сьогодні черговий відгук від пані Маргарити, який надійшов на електронну скриньку ЗС.

Доброго дня! Хочу розповісти вам про те, які ми маємо проблеми з водіями та перевізником маршрутки Рівне – Буща (через Будераж). До Будеража щоранку на роботу цим маршрутом добираються 7-10 чоловік. Хто у школу, хто на ферму, у ветлікарню…О 9:35 ми прибуваємо у Будераж. А от як приїхати додому звідти, наперед не знає ніхто. Вчителі стараються свої уроки поставити у розклад так, щоб встигати о 13:00 поїхати маршруткою Рівне – Зелений Дуб, водії якої все ж таки добросовісно відносяться до своєї роботи.

А от Буща -Рівне, яка повинна за часом їхати о 15:15 регулярно, просто з’їжджає з рейсу, не їде, бо не вигідно, як оголошують це водії. Що робити нам? Наступна маршрутка з села аж! о 18:40!!! А діти в садочках, чоловіки по роботах. Особисто у мене немає кому дивитися за дітьми чи забирати з садочка, бабусі живуть в іншому селі. Та й роботі хотілося би приділити більше часу, а не одягатися та роздягатися “на льоту”.

Ми втомилися їм пояснювати цю проблему, а перевізник з наших номерів уже не бере трубку. До нашого звернення долучаються і жителі села Будераж. Просимо допомоги у влади!

Також хочемо подякувати водіям Олегу та Юрію, перевізнику Возному (Рівне-Зелений Дуб) за те, що вони добросовісно ставляться до роботи та за чистоту у салоні і свято в душі, яке вони передають квітами у салоні маршрутки.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети