. Перевізникам голова Рівненської ОДА - не указ | Здолбунів City

Перевізникам голова Рівненської ОДА – не указ

Шостий день діє нове розпорядження голови Рівненської ОДА про тарифи на пасажирські перевезення у Рівненській області. За цей час всі перевізники вже давно мали б ознайомити своїх водіїв з ним, вивісити на стенді в маршрутках для пасажирів, натомість маємо те, що і мали – ігнорування розпорядження, самовільне встановлення тарифу та й доволі масове мовчання пасажирів, які лише закріплюють віру перевізників у те, що анархію можна легалізувати у нашій області. Але мовчать не всі.

Чому  у нашій області, а не в Україні, тому що є що взяти за приклад. Ось, дивіться, це стенд у маршрутці, яка курсує за напрямком Ірпінь-Академмістечко у Київській області. Що на ньому розміщено: витяг із правил перевезення пасажирів, категорії пасажирів, що мають пільги на проїзд, розпорядження голови Київської ОДА від 15.03.205 про затверджені тарифи, вартість проїзду до зупинок за маршрутом із вказанням відстані та ціни, графік руху маршрутки та контакти перевізника. Для орієнтиру, проїзд Ірпінь-Академмістечко, що складає протяжність 20.1 км ціна становить 9 грн. Не забуваймо, це недешева Київщина.київська маршрутка (3) київська маршрутка (2) київська маршрутка (1)

А тепер повернемось на Рівненщину. Ось як виглядає ситуація в маршрутці 800 Рівне-Здолбунів: стенд із витягом з правил перевезень, інформація про аптечку і молоток із запасним виходом, а ще побажання вживати насіння, банани і горішки разом із лушпинням і кожурою. ВСЕ…здолбунівська маршрутка (1) здолбунівська маршрутка (2)

Щоправда у цій маршрутці ще на панелі закріплена ім’я перевізника і затверджені ПЕРЕВІЗНИКОМ із підписом і печаткою ціни на перевезення. Так, з Рівного до Здолбунова ті самі 9,00 грн за 17,5 км, хоча, згідно із згаданим розпорядженням пана Чугуннікова від 25.03.2015 року перевізники без ПДВ за цим маршрутом мали правити з пасажирів по 7,00 грн.

Стандартні діалоги із водіями виглядають так (перший діалог на маршруті Здолбунів-Рівне у маршрутці село-Рівне, другий діалог на маршруті Рівне-Здолбунів)

АУДІО

Постає питання: на Київщині знають і дотримуються законів перевізники, й обласна адміністрація контролює цей процес, а на Рівненщині?

У Здолбунівському районі порушена кримінальна справа по самоправству перевізників. Ми не беремося підміняти собою міліцію, і знаємо, що багато зроблено і багато що залежить зараз від позиції прокуратури. Сподіваємось, що, розслідуючи цю справу, буде зроблено все задля з’ясування справжніх причин, які призвели до таких справ у сфері перевезень в районі.

Може, це лише фантазії, але уявляється такий простий і доволі швидкий порядок дій по справі:

Перший день: по міліціянту в цивільному на зупинки, особливо у села, де є нарікання йфіксація фактів дотримання графіку перевезень, якості обслуговування.

Другий  день: по міліціянту в цивільному в маршрутку, документування сплачених сум, видачі квитків, якості перевезення, технічного стану маршрутки, на виході (кінцевих зупинках) опитування свідків, складання протоколів на водія.

Тиждень: запрошення перевізників з договорами та умовами тендерів, паспортами маршрутів. З’ясування обставин, що виникли у день перший і другий, відбір пояснень.

Тиждень: опрацювання зібраних матеріалів і передачі до суду, повідомлення громадськості та ЗМІ про відкритий судовий процес. На цій стадії, дивись, і прокуратура згадає, що вона колись створювалась для забезпечення дотримання законності на території району, і вступить процесуально на захист скривджених пільгових категорій пасажирів та й решти теж.

І все це бажано зробити ДО суду над хабарником Пустовітом, щоб вже на той суд надати нові виявлені обставини, якщо такі виявляться :) про справжніх власників маршрутів (хто виграє і хто їздить на них).

Тоді населення, навіть те, яке мовчки сплачує зайві гривні в необліковану касу перевізникам, скаже: так, на Рівненщині є і влада, і правоохоронці, які щось корисне роблять для звичайного здолбунівчанина. А поки буде заохочуватись мовчазними діями чи бездіяльністю анархія, то недалеко й до махновщини. А чого б ні? Якщо одним сходить з рук, то й іншим зійде?!

Громадська організація ЗЕОН друкує відкритий лист голові Рівненської ОДА Віталію Чугуннікову (поки його готували до підписання, долучились ще три громадських об’єднання!!). Всі бажаючі можуть його роздрукувати й підписати та надіслати за адресою: м.Рівне майдан Просвіти,1 ЗАКАЧАТИ: Лист голові Рівненської ОДА (пам’ятайте, що потрібно зазначати ПІБ, контактну адресу й телефон, щоб ваше звернення не було анонімним, і вам могли надіслати відповідь чи сконтактувати з вами).лист голові ОДА

Також нагадуємо, що є можливість створити Народну Петицію щодо припинення самоправства перевізників (будь ласка, підписуйте своїми прізвищами й  іменами без скорочень, іноземних букв та ніків), яка одразу, як набере 100 підписів, буде передана голові РОДА. Додано 18.42 02.04 Ось вже є Петиція, створена Анатолієм Бондарчуком – залишилось дозбирати 53 підписи!!

Неймовірна кількість коментарів, запитань просто спонукала нас рухати цю справу далі, бо не всі мешканці Здолбунова погоджуються із таким станом речей.тарифи_комент_1 тарифи_комент_2 тарифи_комент_3 тарифи_комент_4 тарифи_комент_5 тарифи_комент_6

А ще читачі надіслали нам на пошту листівку-підказку, яку пропонують усім бажаючим пасажирам роздруковувати і мати при собі в маршрутці. На ній – всі ціни (тариф) на всі напрямки по Здолбунівському районі та до м.Рівне: перевізники листівкалистівка по перевезенням

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Yura

  сьогодні в якості експеременту пропустив свою сільську маршрутку (можливо тільки тут дозволяють їхати за 6 грн від Здолбунова до Рівного), сів на наступну сільську, теж вже традиційно даю 6 грн -від водія – тишина. Може просто самим пасажирам треба перестати платити більше. Адже ДП подешевшало з тих пір на 6грн! (було 26.5 зараз 20.5 грн/л – заправка на АС; долар теж з 35 впав до 25 грн.). Можливо вже закінчився той тимчасовий період?

 • Анатолій Бондарчук

  Влучний попередній коментар. Я маю декілька прикладів того, як їздити по законному тарифу (особистий і друзів). І з кожним днем це все більше і більше працює)

 • Анатолій Бондарчук

  Сьогодні в офісі роздрукував 10 таких листівок. Завтра роздрукую ще і трохи пороздаю людям. Можна, наприклад, таку акцію зробити масовою, вийти на вулиці і поширити такі листівки. Автором великий респект!

 • Оксана

  кожний день іду на роботу у м Рівне, до 25 березня під час оплати проїзду по старим цінам, водіїї починають скандалити- та з пасажирів ніхто у мій захист жодного слова не сказав. Таке враження .що у людей які працюють у м.Рівне дуже багато зайвих грошей і вони їх нерахують. Після прийняття головою ОДА нових тарифів, даю без здачі 7 грн -водії мовчать. Вчора їхала до дому “Глинськ -Здолбунів” (о 16.20 на автовокзалі у м Здолбунів) спостерігала картину- хто з пасажирів давав 8 грн -здачі не було.крім того була погана погода дощ зі снігом -у маршрутці не працювали “дворнікі” щоб очищати лобове скло. (Перевізник Возний)

 • Михайло Виногродський

  Зробив сьогодні експеремент: взяв у касі квиток в Кунин – замість 9 грн. заплатив аж 6,03 – таки зекономив 3грн. але скільки обурення від водія почув, а касир то взагалі “дуже задоволена” була після того як водій попросив її посадити мене на те місце яке на квитку надруковано. Ну загалом цікаво.

  • Саня Гефтер

   Я вже неодноразово купляв квиток в касі до Мізоча. Вартість 7,76грн, а не 11грн приємно здивувала. Ну ще мені ніхто нічого не казав….я просто показував водіям квиток і проходив по салону далі. Можливо просто повезло.)

 • Саня Гефтер

  Друг сьогодні розповів як без сварок їздить за 7,50грн. Він сідає в Здолбунові і платить до пивзаводу 3грн., а потім просто доплачує 4,50 як від Квасилова до Рівного. ну а з Рівного вся процедура навпаки)

  • Михайло Виногродський

   Прикольно. Як варіант.

   • Анатолій Бондарчук

    Їздив сьогодні по 7 і до мене не було ніяких претензій

 • Сергій Кондрачук

  Маємо, як приклад, такі заяву та поясення (прошу пробачення за граматичні помилки). Кажуть, камінь воду точить…

  • Михайло Виногродський

   Щоб серйозно таким займатися, потрібно по 2-3 чоловік спеціально їздити і складати акти і т.п.

  • #39

   Зацікавило. Хтось такі заяви вже писав? Їх необхідно “вручати” особисто чи можна відсилати поштою? Дайте точну адресу,якщо не важко. Цікавить як там кримінальна справа по цих маршрутчиках?

 • Ната

  “Кажуть, камінь воду точить…” це може сказати пересічний громадянин, а не посадовець такого рівня, він має не зразки заяв розповсюджути, а звертатися до відповідних контролюючих та правоохоронних органів. Ми, як мешканці району повинні бачити результат роботи, а то 1,5 тиждня діють нові офіційно затверджені тарифи, а вартість не змінюється, невже немає ніякого механізму притягнення до відповідальності перевізників, мають за дурнів пасажирів…. Або проблема в іншому…….

  • Здолбунівсіті

   Перечитайте ВСІ матеріали які стосуються цієї теми, ви тоді зможете повніше уявити ситуацію, а саме хто і що робить в районі для зміни цієї системи із перевізниками. Такого не робить в області ніхто, а кримінальну справу взагалі відкрили першими в країні. Притому що тариф встановлює голова ОДА, а районний рівень є проміжним. Тому Здолбунівські громадські організації, пасажири і голова РДА є безперечними лідерами в області по тим крокам, які вже зроблені. На порядку денному – листи до тих, хто встановлює тарифи і має проконтролювати їх виконання, правоохоронців які порушили справу і прокуратури яка має то передати до суду і по суті своїй захищати інтереси держави від тих хто порушує закони.

 • Ольга Ферар

  Вчора їздила маршруткою в Рівне. Водії беруть як хочуть. Я голосно виголосила водію промову про нові тарифи і бабці в сільській збунтувались і змусили водія всім вернути по 2 грн. Назад їхала теж плачу по рівне-здолбунів 7 грн. Люди -чого? тож по9? на мене накинулись -а я їм кажу-закон один для всіх. почали на водія-він мовчить-каже я не приділах. Тут кажу в кого є інтернет -якийсь хлопець заходить на ЗС і читає розпорядження на всю маршрутку. Люди в шоці. Дякували і водія засоромили
  отож не самі без здачі мовки треба тикати – а щоб усі знали і чули- хто нічо не читає
  Це я коротко але закликаю – повірте це гарна пригода і вдячні люди. Щоб не проходила відповідь водія- ви ж самі всі 9 давали)Всі повинні знати.

  • Здолбунівсіті

   Прекрасний приклад громадянської дії: сама відстояла свої права і спонукала інших це зробити! ЗС бачимо згодився теж)

 • Здолбунівсіті

  Коментар надійшов формою зворотнього звязку від Олександра: Допоможіть встановити особу водія маршрутки з метою притягнення до відповідальності.

  Чи знає хтось із читачів сайту (може кому доводиться їздити у Цурків) ім’я та прізвище водія маршрутки Рівне – Цукрів (оранжевого кольору, номерний знак 538-11РВ)?
  Допоможіть, будь ласка, взнати. Коротка історія передумови запиту:

  Сьогодні в Рівному на автовокзалі заходжу в маршрутку і водій вимагає за проїзд до Здолбунова 8 грн. Я нагадую про розпорядження голови рівненської ОДАі про встановлений тариф 7.20 грн.

  Водій (у достатньо зухвалій формі) відповів, що за таким тарифом я буду їздити в іншій маршрутці, але не в нього!!!

  Далі я нагадав йому, що він мусить підкорятись подібного роду
  розпорядженням, на що водій наказав мені у грубій і нахабній формі вийти з маршрутки.

  Виходячи я попередив, що буду скаржитись. Відповідь водія така:
  “дружище, я тобі не совєтую”.
  Я вийшов і сфотографував номерний знак. Коли підняв голову, бачу, що водій
  тикає мені середній палець (“фак”).

  Та за кілька хвилин до того, як історія трапилась зі мною, цей водій збирав
  гроші в людей по салону. Не далеко від мене один з сидячих пасажирів теж
  звернув увагу на завищений тариф. Відповідь водія мене вразила: “якщо тобі
  щось не подобається – виходь звідси”.

  Це що, працівникам сфери послуг (а такими є водії і перевізники) тепер
  можна поводитись як …? – ображати і принижувати людей, порушувати
  розпорядження, які він має обов’язок виконувати, “посилати” людей,
  котрі вказують на порушення з його боку??

  Чому люди повинні терпіти таких наглих нікчем?

  Мало того, що вони забувають, що надають послуги населенню, але й ведуть
  себе абсолютно неадекватно, зухвало, виклично. Вони “на всю”
  буквально кричать, що чхати вони хотіли на закони, розпорядження, на людей.
  Даний водій не має ні найменшого уявлення, що таке ввічливість, культурність і повага до громадян. Адже він переконаний, що може робити все, що захоче і йому нічого за то не буде. Можливо він недовихований, а, можливо, таку віру в нього
  вселяє його керівник. Але з такими однозначно потрібно боротися.

  Друзі, треба добиватись притягнення їх до відповідальності. Таким водіям не місце у сфері обслуговування.

  Сьогодні кожен пасажир і споживач має стати волонтером цього напрямку, для того, щоб у майбутньому всі могли насолоджуватись високим рівнем надання послуг. Ми самі повинні не соромитись і казати своє слово кожному водієві-порушникові й рано чи пізно навчимо таких чудаків, що саме слід
  розуміти під словом “сервіс” і як повинні вони поводити себе, надаючи
  послуги людям. Ми ж не худоба! А люди, котрі заслуговують щонайменше на повагу.

  Зауважте, що на місце таких “крутих”, яким все дозволено, можуть
  заступити нормальні, культурні, адекватні люди, спілкуватись з котрими буде
  набагато приємніше. Зрештою, ми ж цього заслуговуємо.
  Тож, допоможіть встановити особу маршрутки для подачі відповідної скарги з вимогою притягнення до відповідальності за свідоме та зухвале порушення розпорядження.

  Скиньте, будь ласка, хто має інформацію про особу цього водія сюди або на
  електронну скриньку saschyk@yahoo.de

  • альонка овсійчук

   БЕРЕЖНЮК ВАЛЄРА, він зазвичай всім хамить, йго моб.:0988488732

   • Саша С.

    Підтвердження, що це саме він, вже є – отримане від його роботодавця Ковальчука П.І.
    На водія складено скаргу у товариство захисту споживачів.
    Додаю ще фото Бережнюка, зняте на мій мобільний.

    • Здолбунівсіті

     Це правильно, що зафіксовано і написана скарга, скарги треба подавати і направляти в РДА, щоб при призначенні тендерів на перевезення врахувати всі обставини хто як виконував тендерні умови і на яких маршрутах.

 • Сонитта

  Накінець, проблема зрушилася з місця. Не вірте шановно громадо, що влада нічого не може зробити, аби поставити намісце не добропорядних нахаб-водіїв та їх власників. Вона цього ще просто не вміє робити, влада сьогодні ще не в повному обємі застосовує свій могутній потенціал. Для тих у кого виникають проблеми із хамською поведінкою водіїв, пояснюю. Аж ніяк не соромимось, відповідно до правил перевезення пасажирів у водія повинна бути інформація хто надає послуги ПП та водія, із обовязковим зазначенням телефонів. Свою розмову намагаємося документувати, застосовуючи мобільний телефон. Після по суті хамовитих, хуліганських дій водіїв. не соромимось, обовязково звертаємося в правоохоронні органи і вимагаємо від останніх зафіксувати вказату подію шляхом складання протоколу про адміністративн порушення, адже дії останнього підпадають під ст. 173 КУпАП. Бажано мати свідків події. Далі готуємо листа адресованого голові ОДА, транспортному прокуророві, в головтрансінспекцію, УМВС в Рівненській області, антимонопольний комітет, спілку захисту справ споживачів, обширно і детально описуємо суть не якісного надання послуг по перевезенню, та прикріплюємо наявні матеріали адміністративного проступку водія-нахаби. В кінці листа просимо, аби відповідь про прийняті міри та вжиті заходи надали крім адреси проживання через ЗМІ. Чекаємо відповідно до закону про звернення громадян відповіді. Ми заставимо нахаб працювати для людей, або полишити ринок перевезень. Ми заставимо поважати пересічного споживача, пенсіонера який ніколи не може спокійно доїхати, аби тиск не піднімався. Ми, прості громадяни разом із вами заставимо везти людей як людей, обома руками, без розмов по телефону під час руху, не рахуючи кошти і в цей час підрульовуючи правою ногою. Бо ми – це НОВА УКРАЇНА. Водію запамятай це звернення і друзям своїм передай.

 • Андрій Вітрик

  А як поставити дізлайк петиції?

 • Андрій Вітрик

  Здорова економіка це коли вартість послуг привязана до якості цих послуг. А не до розпоряджень якогось чувака який собі їздить на кабані і йому по.. як ці люди їздять. Вас купують як курей на базарі…

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама