. Перевізник мамі школярки: нехай їздить за півціни в інших маршрутках | Здолбунів City

Перевізник мамі школярки: нехай їздить за півціни в інших маршрутках

супер сервіс

До редакції ЗС звернулася п.Елеонора, яка розповіла наступну історію:

Дочка-школярка зайшла до маршрутки сполученням Рівне-Зелений Дуб і намагалася за пільговим, гарантованим школярам, тарифом проїхати до Здолбунова. На що отримала категоричну відмову від водія. Дочка набрала мене по телефону, і я попросила дати трубочку водію, щоб захистити права своєї дочки, однак він сказав, що за кермом розмовляти не буде, і поїхав. Звернулась до начальника управління економіки Здолбунівської РДА Валентини Бухало, яка підтвердила право на пільговий проїзд і поінформувала, що перевізником на цьому маршруті є п.Возний В.М і повідомила його номер телефону. У розмові перевізник зі всім погоджувався, казав, що не хоче сваритись, і порекомендував…їздити іншими маршрутами, а до його маршруток за пільговим тарифом не сідати. Пані Елеонора відправилась до міліції і пише заяву з даного приводу.маршрутка возного

номер маршрутки, у якій відмовили у пільговому проїзді школярці

Від ЗС: пан Возний має із сімейним підрядом ВІСІМ маршрутів по нашому району, конкретно договір на маршрут Рівне-Зелений Дуб закінчується 30 березня 2015 року! Просимо міліцію відреагувати на цей випадок, матеріали долучити до кримінальної справи по самоправству перевізників. До речі, ті ж перевізники, за нашою інформацією, поїхали сьогодні скаржитись на начальника Здолбунівської міліції за принциповий крок-порушення проти перевізників – кримінальної справи. Тож вкотре закликаємо усіх, кого виганяють з буса, кому не дають квитки, не пускають за квитками, купленими в касах АС, – звертатися до міліції, РДА, ЗС. Щоб нові тендери і нові угоди підписували ті, хто буде чути пасажира і не бачити в ньому лише грошову купюру!

ДОВІДКОВО: з 1 червня 2015 року пільговий проїзд у громадському транспорті буде надаватися тільки наступним категоріям осіб: інвалідам 1 та 2 групи, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, учням з малозабезпечених сімей та особам, які їх супроводжують і які супроводжують інвалідів 1 групи та учасникам бойових дій.  

Про це йдеться в статусі законопроекту №1577 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” на сайті Верховної Ради.

Верхнє фото ілюстративне.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • #39

  повний “безпредел”
  і нікого вони не бояться! Невже немає на них управи!?
  Позабирати тендера,поштрафувати, а то й притягнути до кримінальної відповідальності. Але напевно в такому випадку деяким “керовнікам”
  кормушка обломиться

 • Здолбунівсіті

  Сьогодні почули позицію перевізника п.Возного: Шкода, що виникло таке непорозуміння. Дівчинка не пред’являла ніякого посвідчення тому водію важко було зорієнтуватись, а я був зайнятий ремонтом машини, тому коли до мене зателефонувала мама дівчинки, то я попросив її перетелефонувати пізніше. Я ніколи не відмовляюсь і водіїв своїх налаштовую, щоб всі пільгові категорії перевозилися, навіть якщо веземо пенсіонерів із мізоцької зони то ми їх не висаджуємо через кілометрові ліміти на перевезення, а веземо незалежно від того дадуть вони ту гривню чи ні.

 • Здолбунівсіті

  Поспілкувались ми і в міліції з приводу заяви пані Елеонори. Так, така заява подана. Пані апелює до перевізника про порушення прав її дочки на придбання квитка за пільговим тарифом, а право це надане зг.ч.8 ст.159 ПКМУ П О С Т А Н О В А від 18 лютого 1997 р. N 176 Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту

  159. Пасажир автобуса має право:

  1) на безпечне і високоякісне перевезення;

  2) висувати вимоги до перевізника щодо виконання ним умов

  договору перевезення;

  3) перевозити тварин у встановленому законодавством порядку;

  4) перевозити безоплатно одну одиницю багажу в разі поїздки

  на маршруті міського або приміського сполучення за умови, що його

  розміри не перевищують 100 х 50 х 30 сантиметрів, вагою до 20

  кілограмів;

  5) гарантовано перевозити дві одиниці багажу з оплатою згідно

  з тарифом за кожну з них та безоплатно перевозити одну одиницю

  ручної поклажі у салоні транспортного засобу в разі поїздки на

  маршруті міжміського або міжнародного сполучення;

  6) безоплатно перевозити ручну поклажу в кількості не більш

  як дві одиниці на міських та приміських маршрутах;

  7) безоплатно перевозити з собою одну дитину віком до шести

  років без права зайняття нею окремого місця;

  8) купувати для дітей віком від шести до 14 років дитячі

  квитки за пільговою ціною (із знижкою 25 відсотків вартості) у

  період з 1 жовтня по 15 травня;

  9) оголошувати цінність багажу;

  10) отримувати від перевізника, водія, працівника автостанції

  інформацію про послуги з перевезень;

  11) на компенсацію заподіяної шкоди.

 • Rina

  Маршрут о 7:40 на Глинськ – автобус для ліліпутів!!!!!
  Сидіння настільки близько одне від одного,що неможливо ноги поставити.Або розставляй ноги на ширину плечей,або їдь в стоячому положенні ;)
  І цікаво,яка така комісія приймала до експлуатації такий транспортний засіб?
  Я середнього росту не можу втулити коліна між сидіннями!Доречі п.Возний частенько сам їздить за кермом цієї маршрутки і пільговиків принципово не бере ,відповідаючи :”Вже є!!!!!”

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама