Перевізник мамі школярки: нехай їздить за півціни в інших маршрутках

супер сервіс

До редакції ЗС звернулася п.Елеонора, яка розповіла наступну історію:

Дочка-школярка зайшла до маршрутки сполученням Рівне-Зелений Дуб і намагалася за пільговим, гарантованим школярам, тарифом проїхати до Здолбунова. На що отримала категоричну відмову від водія. Дочка набрала мене по телефону, і я попросила дати трубочку водію, щоб захистити права своєї дочки, однак він сказав, що за кермом розмовляти не буде, і поїхав. Звернулась до начальника управління економіки Здолбунівської РДА Валентини Бухало, яка підтвердила право на пільговий проїзд і поінформувала, що перевізником на цьому маршруті є п.Возний В.М і повідомила його номер телефону. У розмові перевізник зі всім погоджувався, казав, що не хоче сваритись, і порекомендував…їздити іншими маршрутами, а до його маршруток за пільговим тарифом не сідати. Пані Елеонора відправилась до міліції і пише заяву з даного приводу.маршрутка возного

номер маршрутки, у якій відмовили у пільговому проїзді школярці

Від ЗС: пан Возний має із сімейним підрядом ВІСІМ маршрутів по нашому району, конкретно договір на маршрут Рівне-Зелений Дуб закінчується 30 березня 2015 року! Просимо міліцію відреагувати на цей випадок, матеріали долучити до кримінальної справи по самоправству перевізників. До речі, ті ж перевізники, за нашою інформацією, поїхали сьогодні скаржитись на начальника Здолбунівської міліції за принциповий крок-порушення проти перевізників – кримінальної справи. Тож вкотре закликаємо усіх, кого виганяють з буса, кому не дають квитки, не пускають за квитками, купленими в касах АС, – звертатися до міліції, РДА, ЗС. Щоб нові тендери і нові угоди підписували ті, хто буде чути пасажира і не бачити в ньому лише грошову купюру!

ДОВІДКОВО: з 1 червня 2015 року пільговий проїзд у громадському транспорті буде надаватися тільки наступним категоріям осіб: інвалідам 1 та 2 групи, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, учням з малозабезпечених сімей та особам, які їх супроводжують і які супроводжують інвалідів 1 групи та учасникам бойових дій.  

Про це йдеться в статусі законопроекту №1577 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” на сайті Верховної Ради.

Верхнє фото ілюстративне.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети