Перевірка не знайшла порушень у діях фермерів, але проблема залишилась

Деякий час тому на ЗС з’явився матеріал про те, що фермерське господарство “П’ятигірське” обробляє землі на території Уїздецької сільради без врахування вимог законодавства. Зокрема завчасного попередження про обробку земель, що межують із приватними господарствами, відстані до осель, час обробки. У той же день ФГ наклеїло скотчем попередження-повідомлення про чергову обробку, на цей раз уже точно пестицидами.

За декілька днів після того, відбулася зустріч із агрономом господарства, ще одним спеціалістом того ж ФГ, були виставлені таблички-попередження про те, що поля оброблені пестицидами. (а у висновках наведених нижче-мова лише про міндобрива, звідки ж взялись пестициди???) Агроном, який розставляв таблички, здався приємною людиною, яка готова піти на компроміс, обіцяв приїхати з головним агрономом щоб продовжити діалог з мирним вирішенням питання.tabl tabl_1

Натомість, сьогодні 12.05.2014 ціла делегація навідалась в господарство автора матеріалу в с.Уїздці. Далі говорить сама Олександра: переконували, що такий спосіб господарювання є нормальним, люди які здали їм свої паї отримують гроші за оренду пая. На наведені аргументи про органічне землеробство реакція представників захисту рослин була однозначною та одноголосною: «Без пестицидів не обійтися на таких територіях.» Висновок звучав швидше як вирок: «Про органічне землеробство 200% можна забути.» Дежавю. Все як і два роки тому. Напрошуються дивні асоціації, що представники інспекції захищають рослини від людей, а не людей від хімікатів…До речі, і 2 таблички про обробку пестицидами чомусь раптово зникли з полів перед візитом інспекції…

ФГ надіслало свої коментарі щодо цього у вигляді інформаційної записки за результатами перевірки.fg_1 fg_2 fg_3 fg_4

Головне в перевірці, що перевірили одну подію 28.04, а не саму діяльність ФГ по дотриманню законодавства взагалі в частині, піднятій у матеріалі. Судячи зі слів делегації, очікується ще візит СЕС.

Але якщо і СЕС приїде ватагою у супроводі представника ФГ на яке скаржаться, то висновки СЕС теж можна легко передбачити…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети