. Перевірений спосіб зібрати гроші – обмін водійських прав | Здолбунів City

Перевірений спосіб зібрати гроші – обмін водійських прав

У власників застарілих посвідчень водія ще є досить часу, аби без поспіху обміняти вказані документи на нові. Як це зробити? Посвідчення водія, котрі були видані з використанням зразка бланка, затвердженого органом виконавчої влади Союзу Радянських Соціалістичних Республік, припиняє свою дію з 1 січня 2014 року. Таку вимогу встановлює Закон № 5492-VI «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».  

Аби обміняти старі посвідчення на нові, водієві необхідно подати до реєстраційно-екзаменаційного підрозділу ДАІ наступні документи:

 – водійське освідчення на бланку, затвердженому органом виконавчої влади СРСР;

– паспорт або документ, котрий його замінює;

– дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см;

 – екзаменаційну картку водія; (ха-ха,- я вже це уявляю – прим.ЗС, – як і де її всі шукають і скільки треба буде відстібнути, щоб вона “знайшлась”)

 – медичну довідку встановленого зразка про можливість керування ТЗ відповідної категорії;

 – квитанцію про сплату грошових коштів за бланкову продукцію та послуги ДАІ. (Напевне, основна ціль цієї заміни прав, – прим.ЗС.-  Кому зі старими правами було погано, кому вони заважали??)

У відповідності до «Положення про порядок видачі водійських посвідчень» водіям, які керують впродовж останніх 12 місяців транспортним засобом, посвідчення обмінюють без здачі іспитів. Підтвердженням безперервності водійського стажу є техпаспорт на особистий автомобіль, тимчасовий реєстраційний талон або доручення (якщо транспортний засіб належить іншій особі), або довідка з місця робити (якщо водій – професіонал).

Якщо ж водій останні 12 місяців не їздив на транспортному засобі – йому доведеться здати практичний і теоретичний екзамени.

Штрафні санкції за несвоєчасну зміну «прав» не передбачені, однак з 1 січня 2014 року «старі права» будуть недійсними з усіма витікаючими наслідками.

Прийом обміну прав не новий. То номерні знаки тепер не чорні, а білі, то не п’ять цифр, а чотири, то з включеними фарами їздити, а все для того, щоб гроші з автолюбителів зібрати. Цікаво, чому за ініціативи якихось розумників повинні платити автолюбителі? Вони ж не просили ці права міняти?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • посторонній

    Посвідченню водія радянського зразка понад 20 років. Майже всім власникам таких прав понад 40 років. Багато хто роками не був за кермом, декому по стану здоров’я за кермо не можна. Та й на фото багатьох вже не впізнати. Провести їх “інвентаризацію” – непогана ідея. І сума в бюджет для виконання закону № 5492-VI напевно закладена. Але наша доблесні ДПС/МРЕВ/ДАІ/”інші служби” не відмовляться повторно зняти цю суму з водіїв.

    • Здолбунівсіті

      Питання вже знято з порядку денного-дозволили не обмінювати.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама