Перерахунок пенсій

З 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України від 25.12.2015 року №928 «Про державний бюджет України на 2016 рік» у зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1247,00 грн.), Пенсійним фондом проведено перерахунок пенсій, обчислених відповідно до статті 28 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму. Розмір підвищення кожному пенсіонеру розраховується індивідуально.

з 1 грудня 2016 року пройшло підвищення:
– мінімальних розмірів пенсій
– мінімальних розмірів пенсій по інвалідності  внаслідок аварії на ЧАЕС, щомісячної державної адресної допомоги інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
– мінімальних розмірів пенсій шахтарям
– пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;
– підвищень, передбачених Законом України «Про жертви нацистських переслідувань»;
– щомісячної державної адресної допомоги на догляд інвалідам війни та учасникам бойових дій.
– надбавки за понаднормовий стаж роботи;
надбавки особам, які мають статус Почесного донора України;
– надбавки на утриманців відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”.

Не перераховуються з 01.12.2016 року:
– пенсії працюючим пенсіонерам;
– підвищення дітям війни;
– додаткова пенсія учасникам аварії та потерпілим внаслідок ЧАЕС.
– пенсії за віком за відсутності повного страхового стажу.
Не зміниться розмір пенсії для громадян, у яких в складі пенсійної виплати є:
– індексація;.
– щомісячна державна адресна допомога, передбачена постановою Кабінету Міністрів України № 265  до суми 949,00 грн..

На виконання постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання виплати пенсії”, прийнятої 21.12.2016, Пенсійним фондом України 26-29 грудня поточного року буде проведено фінансування коштів для виплати пенсії січня 2017 року за датами виплати з 4 по 15 число в межах наявних коштів Фонду, через рахунки одержувачів у банках- за датами виплати по 15 січня 2017 року включно, через національного оперетора поштового зв”язку- за датами виплати по 10 січня 2017 року включно.

Заступник начальника управління НЛещенко

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети