Переможці антицукрового марафону отримали смачні та коричні заохочення

На Здолбунівщини минув другий марафон в рамках проєкту «Час Вживати Воду», який в громаді реалізовує НГО ЗЕОН у співпраці із Здолбунівською міською радою за підтримки українсько-швейцарського проєкту Діємо для здоров’я.

Дані опитувальника, напередодні марафону, показали, що велика кількість мешканців має у своєму щоденному раціоні солодкі напої.

Солодкі напої містять багато цукру, а отже, чимало калорій, які не дають користі для організму. Навіть напої, що містять замінники цукру, не є «безпечними» для того, хто прагне почувати себе здоровим, адже навіть замінниками можна викликати звикання. Окрім того, більшість цукрозамінників при тривалому споживанні негативно впливають на здоров’я.

Тому команда проєкту «Час Вживати Воду» не могла стояти осторонь цієї проблеми та запустила десятиденний марафон #10днівбезцукру.

Декілька десятків мешканців, зокрема велика кількість молодих людей знімали відеоролики та взяли участь у марафоні, який мав на меті показати перевагу звичайної води над солодкою.

Окрім того, що учасники змінили своє ставлення до вживання з великим вмістом цукру, вони змогли власним прикладом змотивувати інших вживати більше корисної води та покращити власне здоров’я, а також отримали унікальну можливість взяти участь у розіграші корзини із корисними смаколиками.

Розіграш «правильних» солодощів відбувся 18 липня у молодіжному просторі HOME’ЯК, саме там зустрілися активні мешканці, яким не байдуже на власне здоров’я. Також в учасників була можливість виграти брендовані бутилочки для води, які стали заохочувальним призом. Їх виграли юнак з Глинська та вчителька з мікрорайону Цементників у Здолбунова. Серед учасників була присутня молода мама з Дніпра, саме її син Марк, витяг номер переможниці, нею виявилася студентка Марина Шатковська.

Пам’ятайте, що наше здоров’я – це наше майбутнє.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети