Перемогли здолбунівчани

На Рівненщині вже сформували збірну, яка поїде на всеукраїнські змагання автомодельного спорту

На Рівненщині відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді автомодельного спорту (трасові моделі). 45 школярів із 78 моделями змагалися як в особистій першості (класи моделей Ретро, ES-24st), так командній (екіпажна гонка класах моделей Вантажівка та G-33). Вже визначили переможців.

Перемогли здолбунівчани

Перше місце кубок змагань виборола команда Здолбунівського району районної станції юних техніків; друге команда Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, третє місце розділили команди з Дубенської міської станції юних техніків та команда з Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

Загалом у змаганнях взяли участь 10 команд: Здолбунівського, Костопільського, Гощанського, Дубенського, Рівненського районів, міст Рівне та Дубно, Костопільського підліткового клубу FanАти, Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

Цьогорічні змагання показали, що порівняно з минулим роком збільшилася кількість учасників та моделей у кожній номінації, покращився рівень технічної готовності техніки до перегонів. За їхніми результатами сформовано збірну команду області для участі у всеукраїнських змаганнях, розповіли в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Перемогли здолбунівчани1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети