. Перейменування міліції для Здолбунова нічого не змінило | Здолбунів City

Перейменування міліції для Здолбунова нічого не змінило

moya-politsiyaНова табличка на вході до райвідділку, декілька нових форм, інше авто з новим надписом – напевне це і всі видимі зміни в міліції-поліції. Ще новий начальник, колишній пішов на підвищення в область.

Мене як депутата міської ради як турбували так і турбують питання безпеки в нашому місті та і не тільки в ньому. Маю як особисті враження так і мешканців, що звертаються безпосередньо чи оприлюднюють факти в мережі Інтернет щодо бездіяльності поліції.

 1. Вулична торгівля по вул.8 Березня успішно відновлена.
 2. Паркування автомобілів навколо цього ж ринку жахливе, невже поліціянти не їздять там і не бачать.
 3. Паркування на пішохідних тротуарах триває безнаказанно попри неодноразові виклики до порушників. Напевне через  мягкотілість поліції порушники просто не зважають на ці зауваження і грізні махання пальчиками в їх сторону.
 4. Перехрестя вулиць Незалежності і Фабричної – розрите, заставлене авто, претворене на парковку і майданчик для розвантаження з небезпекою для життя людей.
 5. Викрадений телефон у дитини – документи на суд запросили оформити через декілька місяців після події!! Я вже не кажу про те, що неповнолітному дві години не давали змоги подзвонити батькам. Кажуть після службового розслідування хтось таки поніс покарання із міліціянтів та це лише на словах, паперів я не бачив.
 6. Як реагувати на порушення прав журналіста у доступі до інформації попри лист від Уповноваженого з прав людини  – просто не знають. Усна розмова і неприховане бажання відморозитися від відкриття кримінального провадження, воно напевне так і не зареєстроване в ЄРДР.
 7. На численні наполягання в т.ч мене особисто протягом тривалого періоду, відновлена робота із розробки програми, яка дасть можливість придбати та встановити камери відеоспостереження в місті. Програми досі немає, хоча саме поліція в першу чергу мала би днювати і ночувати в міській раді, узгоджувати параметри камер, місця їх розташування, координацію збору інформації з них. Поки в міста і району є гроші (а такі домовленості є) щоб ці камери придбати. Мова йде про близько півмільйона грошей!! Впевнений що поліцейські навіть не цікавилися і не розбираються які камери будть закуплені і чи щось з них буде видно для забезпечення безпеки в місті. Може хоч тоді, коли будуть встановлені камери ви перестанете боятися припинити ганебні безчинства поблизу БКЦ, де молодики і взимку і влітку випробовують свою гуму на авто і нерви здолбунівчан через небезпечні трюки на викладеній бруківці.
 8. Розливайки, фальшиві ліцензії – їздять знаходять самооборонівці, райдержадміністрація тільки не поліція. А коли вже її викликали на допомогу то старші офіцери не знають що робити окрім як взяти пояснення у того хто його погодився давати.

Ви живете у цьому місті і не завжди будете ходити у формі. Ваші діти, рідні, близькі теж не захищені у місті, де немає порядку!

Вимагаю негайно змінити своє ставлення до роботи або..роботу.

Микола Орлов

avtohamy-1 avtohamy-2 avtohamy-3
avtohamy-6 avtohamy_1

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (14 голос (а, ів), середній бал: 4,64 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Чомусь серед описаних проблем, не згадана найважливіша що турбує мешканців – неймовірне погіршення криміногенної обстановки через закон Савченко.

 • Петро

  Колишній начальник Здолбунівської поліції, а нині заступник генерала Князєва в області Олександр Панасюк отримав чергову зірку на погони. Тепер він підполковник!

 • Disqus

  Наша міліція в принципі була одна з найкорумпованіших у регіоні, кришувався наркотрафік, процвітала чорна ріелторська діяльність коли у наркоманів та пьяниць ті ж менти відбирали квартири, дуже повільне реагування на злочини з подальшим решаловом зі злочинцями, побиття та залякування та багато гидоти. Я думаю що це усе усі ці схеми добре налагоджені і надалі працюють. По крайній мірі наркоторгівля та торгівля підпільна спиртним у місті процвітає та усі менти знають де розливається самогон та спирт, ким фасується дурь та коли кому відстібується. Цю гидку контору треба зруйнувати бульдозерами, ментів усіх вигнати окрім тих хто побажає працювати чесно за добру оплату та збудувати сервіс центр поліції як у штатах жодного кабінету та підвалу чи закутків. Уся поліція на місцях у спільному залі а начальник за склом, там людей приймають у справах та у людей ноги не тремтять як у нас що зайшов постраждалим а винесли вперед ногами.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама