Перейменування міліції для Здолбунова нічого не змінило

moya-politsiyaНова табличка на вході до райвідділку, декілька нових форм, інше авто з новим надписом – напевне це і всі видимі зміни в міліції-поліції. Ще новий начальник, колишній пішов на підвищення в область.

Мене як депутата міської ради як турбували так і турбують питання безпеки в нашому місті та і не тільки в ньому. Маю як особисті враження так і мешканців, що звертаються безпосередньо чи оприлюднюють факти в мережі Інтернет щодо бездіяльності поліції.

  1. Вулична торгівля по вул.8 Березня успішно відновлена.
  2. Паркування автомобілів навколо цього ж ринку жахливе, невже поліціянти не їздять там і не бачать.
  3. Паркування на пішохідних тротуарах триває безнаказанно попри неодноразові виклики до порушників. Напевне через  мягкотілість поліції порушники просто не зважають на ці зауваження і грізні махання пальчиками в їх сторону.
  4. Перехрестя вулиць Незалежності і Фабричної – розрите, заставлене авто, претворене на парковку і майданчик для розвантаження з небезпекою для життя людей.
  5. Викрадений телефон у дитини – документи на суд запросили оформити через декілька місяців після події!! Я вже не кажу про те, що неповнолітному дві години не давали змоги подзвонити батькам. Кажуть після службового розслідування хтось таки поніс покарання із міліціянтів та це лише на словах, паперів я не бачив.
  6. Як реагувати на порушення прав журналіста у доступі до інформації попри лист від Уповноваженого з прав людини  – просто не знають. Усна розмова і неприховане бажання відморозитися від відкриття кримінального провадження, воно напевне так і не зареєстроване в ЄРДР.
  7. На численні наполягання в т.ч мене особисто протягом тривалого періоду, відновлена робота із розробки програми, яка дасть можливість придбати та встановити камери відеоспостереження в місті. Програми досі немає, хоча саме поліція в першу чергу мала би днювати і ночувати в міській раді, узгоджувати параметри камер, місця їх розташування, координацію збору інформації з них. Поки в міста і району є гроші (а такі домовленості є) щоб ці камери придбати. Мова йде про близько півмільйона грошей!! Впевнений що поліцейські навіть не цікавилися і не розбираються які камери будть закуплені і чи щось з них буде видно для забезпечення безпеки в місті. Може хоч тоді, коли будуть встановлені камери ви перестанете боятися припинити ганебні безчинства поблизу БКЦ, де молодики і взимку і влітку випробовують свою гуму на авто і нерви здолбунівчан через небезпечні трюки на викладеній бруківці.
  8. Розливайки, фальшиві ліцензії – їздять знаходять самооборонівці, райдержадміністрація тільки не поліція. А коли вже її викликали на допомогу то старші офіцери не знають що робити окрім як взяти пояснення у того хто його погодився давати.

Ви живете у цьому місті і не завжди будете ходити у формі. Ваші діти, рідні, близькі теж не захищені у місті, де немає порядку!

Вимагаю негайно змінити своє ставлення до роботи або..роботу.

Микола Орлов

avtohamy-1 avtohamy-2 avtohamy-3
avtohamy-6 avtohamy_1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети