Передвиборчі програми, реальність та палата номер 6

ольшевський агітація (2)По іншому як, повна несумісність прочитаного і побаченого в реальності, важко оцінити листівку діючого мера міста Ігоря Ольшевського, яка нещодавно з’явилася на фасадах і дверях магазинів, установ, організацій.

П.1 Представляти і захищати інтереси здолбунівчан…..

Хм, скільки справ є в судах, від яких міська рада і голова «умили руки» перед цим або надавши дозвіл на земельку іншим особам, відповідно «забувши», що вона вже комусь належить, або дозволивши добудову одному із мешканців будинку, в якому інтереси інших господарів чомусь забули запитати.

П.2 Забезпечити гласність, прозорість в роботі міської ради…максимально залучати громадськість до вирішення проблем міста.

Агов, громадо, вас часто кликали думку вашу почути,  порадитись?? Прийняття бюджету на 2015 рік  за півгодини, без попередження громадськості, без участі експертів, мало того ЗАВІРИВШИ  ПИСЬМОВО своїми листами що проект бюджету і програм розвитку ЗА ДЕНЬ до проведення Підвальної сесії НЕ розроблений, що виявилось або брехнею, або такої якості був той бюджет і програми, що людям не можна було на очі показувати.ольшевський листівки (2)

П.3 Скоординувати зусилля депутатів міськради по виконанню їх перевиборних програм…

Та вони і звітуватись протягом всієї каденції не збиралися, хоч ми їх питали про це неодноразово, а ви як їх примусите, ой, скоординуєте і чому не скоординували досі??

П.4 Продовжити роботу по забезпеченню належного санітарного стану та благоустрою міста, посилити вимогливість та контроль за виконанням правил благоустрою міста

Посилити?? А що він був цей контроль?? Що може хоч одному спамеру, зробили зауваження особисто, може хоч за одним фактом міліцію викликали і допомогли протокол скласти, а  не навпаки відмінити протоколи адмінкомісії  виконкомом. Нам видається, що Ви ЖОДНОЇ дії не зробили щоб контролювати виконання цих правил благоустрою окрім видавання письмових розпоряджень про посилення, покращення…

ольшевський агітація (1)Читайте, шановні виборці програму і знайдете в ній багато чого цікавого.

Про Перспективний план, якого ніхто не бачив та про Стратегічний план, який вже вичерпався, про план капітальних ремонтів на 2018 рік, до якого так часто любить відправляти мер багатьох хто звертається із здолбунівчан в принципі ніде окрім уяви мера не має і бути не могло, бо такі плани, як правило складаються на час каденції міської влади.

І попри те, що роботи таки по Здолбунову робляться, світло проводиться, ділянки доріг асфальтуються однак таку невідповідність обіцянок реаліями важко було уявити побачити в рекламній листівці людини, що вже 11 років вважає, що «налагодила систему роботи по благоустрою міста, управлінню його життєдіяльністю». Внизу документи які вдалося знайти на сайті міськради,  а також результати пошукової видачі за запитами по планах розвитку Здолбунова, які на сайті міськради і у всесвітній мережі загалом знайти не вдалось.доки на сайті міськради план здолбунів пошук стратегія здолбунів пошук

Взагалі виборчі програми, які не мають НІЧОГО спільного із роботою в місцевих радах стали хітом нинішньої виборчої кампанії, на жаль хітом популізму та демагогії кандидатів, штабів. Виною тому в тому числі і виборці, адже політтехнологи заміряють електоральні симпатії як частоту пульсу після перегляду чергового ролику по телебаченню.неадекватні обіцянки А більшість цих реклам від більшості партій немає ніякого відношення до місцевих виборів. Їх можна вважати якими завгодно: іміджевими, виборчими, популістськими, брендовими, але аж ніяк не професійними з точки зору проблематики місцевого самоврядування, а тим паче, наприклад, з вуст викладача ПРАВОзнавства ліцею і ДІЮЧОГО депутата райради.реклама бондарець

Є приємні виключення. Якісні рекламні банери, акуратність у їх розміщенні супроводжує кампанію місцевої Самопомочі. Гасла – прості і зрозумілі, залишилось лише їх виконати :)

Солідарність Петра Порошенка видала непоганий варіант газети, де розміщені різнопланові дописи від кандидатів та виборців на підтримку команди Солідарності. Підкупає, що це саме місцеві кандидати в депутати які пишуть про свою реальну роботу та плани на час депутатства, а не столичні лозунги та телевізійні штампи.

Проте справжнім хітом, який дає зрозуміти всю якість наших кандидатів є передвиборча програма кандидата на посаду міського голови Алли Салійчук.

Кандидатка стверджує, що протягом останнього часу за: “допомогою моїх інтелектуальних поштовхів”:

– припинено корупційні діяння у Чеському Консульстві

– Урядом були відмінені пеня та штрафи підприємцям…

-Започаткований на каналі СТБ проект “Україна має талант”

– Створена Конситуційна Асамблея…

– Путін і Медвєдєв погодилися переглянути газові угоди 2009 року…

– У Здолбунівській податковій відбулася заміна неадекватних працівників на більш лояльних

лист Салійчук (2)лист Салійчук (1)

Здається, хтось вже давно пропонував перелік необхідних документів  для балотування доповнити ще однією із довідок, а може й справді вона потрібна?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети