Пенальті від НГО

пенальті на стадіоні (2)YMCA – це одна з найбільших молодіжних організацій у світі. Вона була заснована в Лондоні в 1844 році Джорджем Вільямсом і сьогодні нараховує близько 45 мільйонів молодих людей у майже 125 країнах світу.

YMCA України – це всеукраїнський, молодіжний, нерелігійний волонтерський рух, який об’єднує молодих людей для особистісного зростання, взаємної допомоги та соціального служіння. Завдяки Християнським принципам, на яких базується діяльність організації, YMCA сприяє гармонійному фізичному, інтелектуальному та духовному розвитку людей. YMCA України є дійсним членом YMCA Європи та асоційованим членом Світового Альянсу YMCA.пенальті на стадіоні (3)

З нагоди 171-го Дня Народження Світового руху YMCA проходили заходи одночасно більш, ніж у 50 країнах світу у формі акції “Забий гол у підтримку розширення прав та можливостей молоді”. Одночасно у чотирьох містах України та багатьох містах світу відбулась така  футбольна акція. YMCA Здолбунова представлені волонтерами Тетяною Щетінською та Оксаною Яременко. Усі бажаючі мали 30 секунд на забивання голу (пенальті). Участь у акції взяли діти, молодь, дорослі, зокрема заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов спонтанно, навіть не переодягаючись, згадав та продемонстрував свою майстерність воротаря, а гравці команд «Експрес» та «Здовбиця» змагались у влучності і спритності із воротарем Міндеком Дмитром. Тих, хто програв, цього дня не було – лише переможці та ще й зі солодкими призами. Акція відбулася  на стадіоні “Колос” за підтримки місцевої федерації футболу.

Оксана Яременкопенальті на стадіоні (1)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети