Педагогів запрошують на тренінг

Семінар-тренінг «Демократичне врядування у школі» проводитиметься в рамках спільного проекту Ради Європи, Міністерства освіти і науки України і Європейського Центру Вергеланда (Осло) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. Захід має на меті сприяти системним змінам в українській середній освіті через демократизацію шкільного врядування та активізацію участі молоді у житті школи і місцевої громади.

До участі у тренінгу запрошуються директори, заступники директорів та вчителі шкіл, які зацікавлені у можливій тривалій участі в проекті та мають намір активно впроваджувати принципи прав людини та демократії у школі шляхом запровадження якісних змін у процес врядування школою, навчальну, навчально-методичну і навчально-виховну роботу. Участь у семінарі візьмуть 26 учасників із різних регіонів України.

Семінар-тренінг проводитимуть іноземні та українські експерти Ради Європи на основі навчальних матеріалів РЄ у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини. Навчання здійснюватиметься українською та англійською мовою із синхронним перекладом на українську.

Час та місце проведення: 30-31 жовтня 2014р., готель «Ibis» (бульвар Т.Шевченка, 25, м Київ). Проживання та харчування учасників у готелі – за рахунок організаторів. Навчальними матеріалами забезпечує Рада Європи.

Прохання надсилати заповнену заявку на адресу організаторів:  post@theewc.org (з позначкою «Training in Ukraine»). Останній день прийому заявок – 30 вересня. Інформація про результати конкурсу буде надіслана лише переможцям до 10 жовтня 2014 року за вказаною у заявці адресою електронної пошти.

АНКЕТА тут.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети